Na trzecią część filmu Kogel Mogel czekała cała Polska. 25 stycznia odbyła się oficjalna premiera kultowego filmu i kontynuacja komedii sprzed lat – film reżyserowała Ilona Łepkowska. Zdania na temat filmu są podzielone – jednym trzecia część się podoba, inni myślą że w czegoś zabrakło. Na temat efektu końcowego wypowiedziała się aktorka Katarzyna Łaniewska dla Super Expressu w rozmowie z Ewą Wąsikowską-Tomczyńską.

Minęło 30 lat! Jak zmienili się aktorzy grający w filmie Kogel-Mogel?

Moich osobistych oczekiwań nie spełnił. (…) Zabrakło przede wszystkim tej prawdy, która była w poprzednich dwóch scenariuszach. Tam była prawda – taka inscenizowana.

– zaczęła aktorka.

Aktorka wypowiedziała się na temat scen, które zostały wycięte w montażu i nie ukrywa, że jej zdaniem były ona ważne w całym filmie.

Poobcinane były nie tylko moje, ale inne sceny też kolegów. To się bardzo dziwiłam, że tutaj znakomici aktorzy – jak Zborowski, który nie był tylko epizodzistą, może nie miał wielkiej roli, ale się godził na kontynuację, a tu był jak gdyby statystą. Kolega Zakościelny, którego tego piekielnego Piotrusia grał – właściwie wyszedł z basenu i już go nie było. Mnóstwo było rzeczy, które nie tłumaczyły się.

– powiedziała Łaniewska.

Sprawdź, czy wiesz wszystko o Koglu-moglu (QUIZ)

Widać było, że aktorce, bardzo zależało na nowej produkcji Kogla Mogla. Niestety nie ocenia filmu pozytywnie.

Cały wywiad można zobaczyć na YouTube.


Katarzyna Łaniewska OSTRO o Koglu Moglu 3! Nie spełnił jej oczekiwań

Katarzyna Łaniewska OSTRO o Koglu Moglu 3! Nie spełnił jej oczekiwań