Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki na spacerze (FOTO)
Katarzyna Skrzynecka cieszy się urokami macierzyństwa. Korzystając z pięknej pogody zabiera na spacery małą córeczkę. Towarzystwa dotrzymuje im głowa rodziny – Marcin Łopucki.
Jednak fan fitnessu nie ogranicza się do spacerowania. Na spacer zabiera rower – ojcostwo i pomoc żonie to bardzo ważne sprawy, ale o treningu również nie można zapominać.
Zobaczcie rodzinne fotki Skrzyneckiej i jej najbliższych.
Czytajcie więcej: Cichopek obwinia męża o zmarnowanie kariery

Foto: Fakt



gość, 25-05-12, 20:20 napisał(a):Matko jaki z Niego wiesniak!!!No ale byś wzięła takiego wieśniaka w obroty czy wolisz swojego Mariana z kichą nad jajkami ?
Kasia jak zwykle piekna i tryskajaca radoscia, ale on…… Jak sie chodzi po chodnikach czy ulicy to wypada mieć zapiętą koszule!!!!!!!!!!!! bleh
gość, 23-05-12, 10:54 napisał(a): my też pozdrawiamy pani Kasiu, prosze nosić te długość spódniczek i sukienek bo wtedy pani wygladja najlepiej. zawsze!niektórzy naprawde nie mają się do czego przyczepić, Fajnie wyglądają widać, że sa szczęśliwi a tu od razu pełno negatywnych komentarzy. Dziewczyny popatrzcie na swoich facetów, mężów a potem na meża Skrzyneckiej…zazdrość zżera co??? każda by wolała mieć przystojnego,zadbanego faceta zamiast niewysportowanego niedbalucha jakich w polsce nie brakuje. Super razem wyglądają, ona fajnie, luzacko ubrana( jak na spacer z dzieckiem), przynajmniej się nie gimnastykuje w szpilach z dzieckiem jak inne “gwiazdy”. pozdrawiam
Matko jaki z Niego wiesniak!!!
Widać, że są szczęśliwi 🙂
jak można się ubrać tak jak on.Starszny jest ten facet, z niezwykle wyskom mniemaniem o sobie.
Chciał się gościu pochwalić jaki jest napakowany, a w efekcjie ubrał się jak wiochmen
Matko, co on ma na sobie!!! Straszny facet, straszna wiocha!!!!
gość, 23-05-12, 10:54 napisał(a):niektórzy naprawde nie mają się do czego przyczepić, Fajnie wyglądają widać, że sa szczęśliwi a tu od razu pełno negatywnych komentarzy. Dziewczyny popatrzcie na swoich facetów, mężów a potem na meża Skrzyneckiej…zazdrość zżera co??? każda by wolała mieć przystojnego,zadbanego faceta zamiast niewysportowanego niedbalucha jakich w polsce nie brakuje. Super razem wyglądają, ona fajnie, luzacko ubrana( jak na spacer z dzieckiem), przynajmniej się nie gimnastykuje w szpilach z dzieckiem jak inne “gwiazdy”. pozdrawiam
gość, 23-05-12, 13:11 napisał(a):Ten kolo to gej. Jak w pysk strzelil. po czym tak sadzisz Watsonie?????!!
Strasznie sa kiczowaci i ta jego naga klata…Village jak ta lala,ale skoro sa szczesliwi,to gratuluje/
gość, 23-05-12, 21:45 napisał(a):chyba bym się spaliła ze wstydu,gdybym musiała wyjść z tym panem na ulicę.pytanie czy ten pan w ogóle chciałby na tą ulicę z tobą wyjść!!!!???????
ale wiocha!ona typowa zaniedbana matka a on klata na pokaz i dziwaczny strój. on ma taki śmieszny zarost,malutki,delikatny jak nastolatek
i bardzo dobrze! super para – gratuluję i życzę szczęścia! 🙂
Wystawił klate jakby szedł wyrywać gimnazjalistki. To nie jest fajne- odpowiednik plastikowej laski z mnikro mini i dekoltem do pepka.
super rodzina! wyglądaja na bardzo szczęśliwych 🙂 i jeszcze ten piesek. sliczna spanielka 🙂
Pam fitnes zamiast gadzetu w formie roweru mógłby ponieść jej tę torbe.
piesio super
ile rzezcy trzeba zabrac ze soba na spacer z małym dzieckiem? pewnie by mi się odechciało przed wyjściem.
ida na spacer ana ch..a mu rower
JA JAKBYM SZEDL Z NAPRZECIWKA JAKBYM ICH ZOBACZYL TO Z PEWNOSCIA WPADLBYM W TE KRZOKI :p
Ten kolo to gej. Jak w pysk strzelil.
Ogólnie wszystko na plus, tylko tę klatę na wierzchu mógł sobie darować.
chyba bym się spaliła ze wstydu,gdybym musiała wyjść z tym panem na ulicę.
Ona wygląda jak wieśniara za to on bez komentarza!
wiesniacy to Polacy, bo patrza tylko na wyglad ciuchy itd, w zadnym innym kraju tak nie jest! Jedna wielka wies! wstyd Polsko!!!!!!
gość, 23-05-12, 08:55 napisał(a):gość, 23-05-12, 07:08 napisał(a):Moim zdaniem, pomijajac kwestie,e ubioru facet wyglada za jebiscie, nawet nie zdajecie sobie sprawy ile trzeba wlozyc wysilku czasu poswiecen i pieniedzy zeby tak wygladac. Ma rewelacyjne cialo, nie ma w tym przesady, wielu mezczyzn chcualoby tak wygladac.. Nie mam pojecia co on widzi w zaniedbanej, obwislej Skrzyneckiej.qZapytaj 80-letnich staruszków, którzy nadal trzymają się za ręce jak zakochani nastolatkowie.A ten pan tutaj musi widzieć zdecydowanie więcej niż Ty. Smutne, że wygląd ma dla Ciebie decydujące znaczenie:ODużo takich chodzących ideałów widzisz na co dzień? A jednak ludzie na świecie KOCHAJĄ SIĘ.! Nie za coś (np. za wygląd) tylko pomimo wszystko. Oby więcej tak sympatycznych i szczęśliwych ludzi jak ci tutaj. Dokładnie, to chyba jedyna sympatyczna para w tym światku szołbiznesowym.
Głowa rodziny – co to za kretyńskie hasło???
mówcie co chcecie ale fajnie wyglądają, czeszą się sobą i ładną pogodą a wasze złośliwe komentarze mają gdzieś;)
kicha i wiocha na maxa, do tego załosna ustawka, jak zwykle Skrzyneccy nie popisali się
jak byłam mała to miałam Kena, który wyglądał dokładnie jak Łopucki na tych zdjęciach:O
ładny pies
to zadziwiające – Skrzynka dobrze wyszła na tych zdjęciach
niektórzy naprawde nie mają się do czego przyczepić, Fajnie wyglądają widać, że sa szczęśliwi a tu od razu pełno negatywnych komentarzy. Dziewczyny popatrzcie na swoich facetów, mężów a potem na meża Skrzyneckiej…zazdrość zżera co??? każda by wolała mieć przystojnego,zadbanego faceta zamiast niewysportowanego niedbalucha jakich w polsce nie brakuje. Super razem wyglądają, ona fajnie, luzacko ubrana( jak na spacer z dzieckiem), przynajmniej się nie gimnastykuje w szpilach z dzieckiem jak inne “gwiazdy”. pozdrawiam
jednak beznadziejnie kiedy facet wyglada atrakcyjniej niz partnerka:(
Ten facet jest troche smieszny nie:P?
jakoś taki sztuczny chłopak mnie nie rajcuje.on ogólnie ma taka profesje i musi ale mnie to jakoś nie…twarz ma taką chłopięcą szybko na nim wieku nie be4dzie widać ale obwisnie mu mięśniura jak arnoldowi s.kaska jest stara z twarzy,wygląda jak jego dobrze odrestaurowana matka.dzieci nie odmładzaja w pewnym juz starszym wieku .miła problem od lat no i teraz ma dziecko ale niech się nie stylizuje na młodą mamusię bo to jej wieku nieodejmie.
Co za ustawka, a potem żal “nie mamy chwili spokoju”
Kaśka, przypakuj trochę, to mu rower poniesiesz.
gość, 23-05-12, 07:08 napisał(a):Moim zdaniem, pomijajac kwestie,e ubioru facet wyglada za jebiscie, nawet nie zdajecie sobie sprawy ile trzeba wlozyc wysilku czasu poswiecen i pieniedzy zeby tak wygladac. Ma rewelacyjne cialo, nie ma w tym przesady, wielu mezczyzn chcualoby tak wygladac.. Nie mam pojecia co on widzi w zaniedbanej, obwislej Skrzyneckiej.qZapytaj 80-letnich staruszków, którzy nadal trzymają się za ręce jak zakochani nastolatkowie.A ten pan tutaj musi widzieć zdecydowanie więcej niż Ty. Smutne, że wygląd ma dla Ciebie decydujące znaczenie:ODużo takich chodzących ideałów widzisz na co dzień? A jednak ludzie na świecie KOCHAJĄ SIĘ.! Nie za coś (np. za wygląd) tylko pomimo wszystko. Oby więcej tak sympatycznych i szczęśliwych ludzi jak ci tutaj.
ale sexy facet!!! panowie powinniście brać przykład!!!!
Moim zdaniem, pomijajac kwestie,e ubioru facet wyglada za jebiscie, nawet nie zdajecie sobie sprawy ile trzeba wlozyc wysilku czasu poswiecen i pieniedzy zeby tak wygladac. Ma rewelacyjne cialo, nie ma w tym przesady, wielu mezczyzn chcualoby tak wygladac.. Nie mam pojecia co on widzi w zaniedbanej, obwislej Skrzyneckiej.q
szczęśliwa rodzina na spacerze, ot co :)aż milo się na nich patrzy, obojętnie wydepilowani, czy nie
jezu jak on wyglada. tragedia. ta klata to nawet sexy nie jest w takim kolorze ciucha… ohyda.
kryzys wieku sredniego 😀 lol
gość, 22-05-12, 22:03 napisał(a):ludzie weźcie przeczytajcie jeszcze raz to co piszecie. Wyszła sobie z facetem i dzidziusiem na spacer w upalny dzień – jest ubrana adekwatnie do miejsca czasu i pogody z resztą on tez.O tej klacie -ze po co pokazuje-pewnie piszą jakieś zapuszczone dziady,ktorzy w ogole o siebie nie dbaja i tylko siedza przed tv i pija piwo! albo partnerki tychze facetów!!!! Wy tylko mozecie sobie popatrzec zarówno na klate jego …jak i to ze w ogóle kiedyś wasz partenr wyjdzie z wami i dzieckiem na spacer !!!! ha ha ha !!! trafiłam???nie no,ale przyznasz, ze troche wiocha ?poza tym klata za mocno rozbudowana i wydepilowana fujc
Kasia nawet do parku nosi sie na zloto:)
kombinezon zajefajnie odpięty;)
2 wiesniaki
Gejowdzianko ma tatuś wyczesane :)))