Plotki o tym, że Katarzyna Skrzynecka (47 l.) ma zagrać w Kogel Mogel 3 pojawiły się już jakiś czas temu, jednak aktorka ich nie komentowała.

Fani Skrzyneckiej: Pani Kasia wyglada na strasznie napompowaną!

Teraz postanowiła w końcu wypowiedzieć się na ten temat. Na swój Instagram wrzuciła kilka zdjęć z planu. Okazało się, że zagra Marlenę Wolańską, żonę Piotrusia Wolańskiego, w którego wciela się Maciej Zakościelny.

Wiemy, kogo w „Koglu-Moglu 3” zagra Anna Mucha. Rola idealna dla niej!

O tym, czy gram w jakimś fabularnym filmie, nie zwykłam mówić wcześniej, niż po spełnionych dniach realizacji… A nawet jeśli – to zawsze jeszcze można zostać wyciętym w montażu 😄 … Z radością dołączyłam do Ekipy Obsady superprodukcji MISZ MASZ, CZYLI KOGEL MOGEL 3 📽🎬 w roli Marleny Wolańskiej – żony słynnego (dziś już dorosłego) PIOTRUSIA Wolańskiego, w którego rolę z ogromnym czarem wciela się Maciej Zakościelny . Marlena to bardzo majętna nowobogacka właścicielka sieci restauracji, nieco starsza od męża, lecz wielce mu oddana i zakochana 💕 Kocha żyć NA BOGATO, dużo lampartów, Versace i suto obwieszona złotem 😉😉😉 Będzie baaardzo zabawnie 👍👍👍 – napisała.

Kasia w roli Marleny wygląda niezwykle seksownie.

Kultowe polskie komedie, które musisz zaliczyć! LISTA FILMÓW DO ODHACZENIA

Obejrzycie nowy Kogel Mogel?

Wyświetl ten post na Instagramie.

O tym, czy gram w jakimś fabularnym filmie, nie zwykłam mówić wcześniej, niż po spełnionych dniach realizacji… A nawet jeśli – to zawsze jeszcze można zostać wyciętym w montażu 😄 … Z radością dołączyłam do Ekipy Obsady superprodukcji MISZ MASZ, CZYLI KOGEL MOGEL 3 📽🎬 w roli Marleny Wolańskiej – żony słynnego (dziś już dorosłego) PIOTRUSIA Wolańskiego, w którego rolę z ogromnym czarem wciela się Maciej Zakościelny . Marlena to bardzo majętna nowobogacka właścicielka sieci restauracji, nieco starsza od męża, lecz wielce mu oddana i zakochana 💕 Kocha żyć NA BOGATO, dużo lampartów, Versace i suto obwieszona złotem 😉😉😉 Będzie baaardzo zabawnie 👍👍👍 Serdecznie pozdrawiamy z planu filmowego MISZ MASZ ☺ @kogelmogel.official #planfilmowy #siekręci #fabuła #miszmasz #kogelmogel3 #komedia #superprodukcja #aktor #naplaniefilmowym #kino @maciej_zakoscielny

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)