Katarzyna Skrzynecka (48 l.) ostatnio wrzuciła na Instagram zdjęcie, które wykonała w garderobie teatru. Internauci jednak zwrócili uwagę na coś zupełnie innego – rozmiar ust aktorki, wydawały się być nienaturalnie duże. Postanowiła się wytłumaczyć.

Fani Katarzyny Skrzyneckiej NIE POZNALI aktorki przez dziwne usta: Co to za wielkie usta, szok – piszą (Instagram)

Katarzyna Skrzynecka tłumaczy się z dziwnego wyglądu ust

Katarzyna Skrzynecka usunęła poprzedni post i napisała:

CZYTAJ !! A NIE TYLKO PATRZ bezmyślnie 👎
Wczoraj zamieściłam post oraz zdjęcie z garderoby Teatru IMKA, w którym po raz pierwszy zagrałam gościnnie spektakl według Scenariusza Norma Fostera MIĘDZY ŁÓŻKAMI. To był bardzo miły wieczór 👍👍👍🎭

Dalej pisze, że jest zawiedziona reakcją odbiorców. Tłumaczy też, dlaczego tak wyglądały jej usta.

Jednak wczorajsze zdjęcie było z nieco innego ujęcia, gdzie szminka wydawała się rozmyta … I oto ponad setka głupawych komentarzy uzmysłowiła mi, że oprócz WIELU SYMPATYCZNYCH OSÓB, odwiedzających mój Profil IG, pojawia się tu również plejada przypadkowych Instagramowiczów (…) Sensacją okazuje się wyłącznie czy „zrobiła botox” 🤣🤣 a może „ma usta glonojada” a może „ostrzyknęła się jak manekin” 🤣🤣🤣 Na prawdę niektórzy z Państwa są aż tak prymitywni? Ojoj…. jaka szkoda.

Postanowiła zablokować niektórych użytkowników:

Zatem w ramach wiosennych porządków, zablokowałam dostęp co bardziej prymitywnie i bezmyślnie komentujących Subskrybentów. I będę to robić za każdym razem wobec braku klasy. Nie zależy mi na ilości „Followersów” 👎👎👎 lecz na odpowiednim poziomie kultury tego, co zarówno ja, jak i Państwo tu piszą.
Pozdrawiam 🌷

Wyświetl ten post na Instagramie.

CZYTAJ !! A NIE TYLKO PATRZ bezmyślnie 👎 Wczoraj zamieściłam post oraz zdjęcie z garderoby Teatru IMKA, w którym po raz pierwszy zagrałam gościnnie spektakl według Scenariusza Norma Fostera MIĘDZY ŁÓŻKAMI. To był bardzo miły wieczór 👍👍👍🎭 Jednak wczorajsze zdjęcie było z nieco innego ujęcia, gdzie szminka wydawała się rozmyta ... I oto ponad setka głupawych komentarzy uzmysłowiła mi, że oprócz WIELU SYMPATYCZNYCH OSÓB, odwiedzających mój Profil IG, pojawia się tu również plejada przypadkowych Instagramowiczów, mylących poziom swoich komentarzy z plotkarskimi portalami dla matołków 😄 Większość nawet nie czyta, na jaki temat napisałam post. Sensacją okazuje się wyłącznie czy "zrobiła botox" 🤣🤣 a może "ma usta glonojada" a może "ostrzyknęła się jak manekin" 🤣🤣🤣 Na prawdę niektórzy z Państwa są aż tak prymitywni? Ojoj.... jaka szkoda. Zatem w ramach wiosennych porządków, zablokowałam dostęp co bardziej prymitywnie i bezmyślnie komentujących Subskrybentów. I będę to robić za każdym razem wobec braku klasy. Nie zależy mi na ilości "Followersów" 👎👎👎 lecz na odpowiednim poziomie kultury tego, co zarówno ja, jak i Państwo tu piszą. Pozdrawiam 🌷 #teatr #spektakl #aktorka #międzyłóżkami @teatr_imka #scena

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Katarzyna Skrzynecka
Katarzyna Skrzynecka