Kate Moss jest w trzecim miesiącu ciąży

1558 1558

Kate Moss w ciąży – to hasło wraca regularnie co jakiś czas. Pretekst do takich “gdybań\” najczęściej daje sterczący brzuch modelki.

Jeśli więc i tym razem plotka okaże się fałszywa, to jednego możemy być pewni – Moss znów urósł brzuszek.

Na zdjęciach zrobionych w ubiegłym tygodniu dokładnie widać jej kształty. Może to nie ciąża, może to wzdęcie. W każdym razie wygląda na dosyć spore.

Foto 1
Foto 2

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

18 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

może by zasięgnęli odpowiedzi u źródła ?! xd

no to gratulacje:)))

po kobiecie w 3 miesiącu ciąży tego nie widać=.=

gość, 18-02-09, 00:04 napisał(a):ehh… poprostu przytyła i już;) niektórzy tak mają, że jak przytyją to robi im się taka “babcina” figura;) właśnie 😛

Ciąża, nie ciąża… brzydki brzuch

ehh… poprostu przytyła i już;) niektórzy tak mają, że jak przytyją to robi im się taka “babcina” figura;)

wiecie co niektóre osoby mają tak jak ja że jeśli więcej zjedzą a mają płaski brzuch to zaraz wypycha go tak jak byś była w ciąży

no watpie w ta ciaze a zeby taki brzuch miec juz w 3 miesiacu to by musiala sie obrzerac bo ja w polowie 5 miesiaca przytylam 3 kilo i brzuch mam taki jak bym poprostu zaduzo zjadla wiec ona to juz tymbardziej by uwazala na to zeby zabardzo nieprzytyc

Na ciązę to mi nie wygląda. Zresztą przy 3- cim miesiącu jeszcze nic nie widac!

hmmmm..póki co na ciąże wcale nie wygląda;P

nawet jesli jest w ciazy..to co z tego…moze i lepiej moze nie bedzie cpala….chociaz lepiej by zrobila zajmujac sie swoja coreczka…;/

ja jak mam wzdecia to tez tak wygladam

z tego co wiem to w 3 miesiacu nie widac brzuch, dopiero w czwartym powoli zaczyna rosnac

Eeee tam, żadna ciąża.

fajnie,ja tez jestem w 3 miesiącu ciąży.

Dziwny ta ‘ciąża’

EH//KOLEJNE DZIECKO JEJ NIE ZASZKODZI..TAK I TAK WRÓCI DO FIGURY .

gość, 17-02-09, 02:03 napisał(a):fajnie,ja tez jestem w 3 miesiącu ciąży.i co tez masz taki brzuszek czy wiekszy? mi on sie taki maly wydaje..