Kate Winslet coraz chudsza
Kate Winslet często podkreślała, że wygląda jak wygląda. Wie, że nigdy nie będzie super szczupła, ale to jej nie przeszkadzało. Gwiazda kocha swoje dodatkowe centymetry…. a raczej kochała.
Kate ostro wzięła się za swoją figurę. Chyba jednak wpadła w obsesję szczupłej sylwetki. Tym razem swoje nowe, mniej krągłe kształty zaprezentowała w trakcie prywatnego, przedpremierowego pokazu filmu The Reader.
Może aktorka chce wyglądać jak najlepiej podczas odbierania Złotego Globu, do którego jest nominowana w dwóch kategoriach: Najlepsza Aktorka (za film Revolutionary Road) i Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (za film The Reader).
Jak dla mnie to ona nigdy gruba nie była . Ale to prawd jakoś tak coraz piękniej wygląda.
no rzeczywiscie ostro sie wziela 🙂
za ciemne brwi
Taaa, jak ona jest gruba, to ja Wilhelmem Zdobywcą…Zgadzam się z przedmówcą…;)))
chuda czy grubsza i tak jest ladna a do tego ma talent,fajna jest.
kiepski zawód z tego aktorstwa, cały czas trzeba się starać dogodzić idiotom, których w życiu na oczy nie zobaczysz!
gość, 12-12-08, 13:26 napisał(a):Dziwicie się jej? Wszyscy po niej jeździli, że jest gruba, sraka, owaka. Ile można tego słuchać? Moim zdaniem ona zawsze była piękna, ale skoro lepiej czuje się bez kilku kilogramów, to JEJ SPRAWA.prawda, prawda.
Dziwicie się jej? Wszyscy po niej jeździli, że jest gruba, sraka, owaka. Ile można tego słuchać? Moim zdaniem ona zawsze była piękna, ale skoro lepiej czuje się bez kilku kilogramów, to JEJ SPRAWA.
troszke schudla ale to juz ostatnio przeciez .. wiec nie widze zeby “nadal chudla ”..choc przyznam ze jej to jakos nie pasuje, dziwna sie na twarzy zrobila..albo makijaz i fryz nie tego ..
Wygląda bardzo ładnie, jednak powiem szczerze…-wcześniej była piękniejsza:)
Schudła, ale przez to jej twarz się zmieniła i nie jest już tak ładna jak była kiedyś.Wygląda staro.
lubie ją:) a juz dzisiaj titanic ktory obejrze po raz chyba 10 ;]
Przecież gruba nie jest… A tak w ogóle to kiedy była?;/
pieknie wyglada, ona nigdy nie miala zadnego “tłuszczyku”, nie przesadzajcie:/
Im starsza, tym piękniejsza 🙂
gość, 12-12-08, 10:00 napisał(a):przynajmnie wyglada normLNIEwcześniej też wyglądała normalnie :P(nawet lepiej) przesadzasz ;/
przynajmnie wyglada normLNIE
Jaki Oscar? Najpierw czytaj, potem pisz! Golden Globe to nie Oscar przecie…
Jezusinku, chuda jak ja!!!
Wygląda super! Nie powinna już więcej chudnąć, bo teraz jest dobrze.
czy ona jest po jednej wielkiej operacji??????jej rysy twarzy calkowicie zmienily sie!!!!!!
swietnie wyglada i jest naprawde dobra aktorka;) brawo Kate.