Katerina Kowalczuk mogłaby śmiało zostać modelką lub fotomodelką. Aktorka, która gra główną rolę w serialu Zniewolona, ma piękną buzię i figurę modelki. Katerina wybrała jednak aktorstwo, choć nauczyciele w szkole aktorskiej ostrzegali ją, że to bardzo ciężki zawód.

Katerina Kowalczuk na Instagramie i w Polsce – gwiazda Zniewolonej odwiedziła fanów

Katerina ma 26 lat, na koncie role w krótkich filmach. Prawdziwym przełomem w jej życiu okazała się jednak rola Katieriny, bohaterki serialu Zniewolona. To ona otworzyła młodej aktorce drzwi do kariery międzynarodowej. Kowalczuk pochwaliła się niedawno na swoim Instagramie dobrą wiadomością – dostała wizę do USA i będzie próbować swoich sił w produkcji w Los Angeles.

Kurski chwali się, że Zniewolona bije rekordy popularności – Wy też oglądacie ten serial?

Na razie Kowalczuk przyleciała do Polski. Przed odlotem aktorka szykowała garderobę na wizytę w Polsce. Na swoim IG pokazała nagranie z przymiarki sukienki, w której pokaże się w polskiej telewizji.

Wczoraj na lotnisku Katerinę przywitała ekipa TVP i fani. Katerina pokazała relację z podróży na swoim InstaStory. Wrzuciła też filmik z hotelu.

W pokoju na gwiazdę czekały prezenty i kwiaty.

Kim jest grająca Zniewoloną Katerina Kowalczuk

Aktorka urodziła się w Syktywkarze, ponad 200-tysięcznym mieście leżącym niedaleko Uralu. Skończyła Państwową Akademię Sztuki Teatralnej w Sankt Petersburgu. Zna dobrze angielski, co może jej pomóc w karierze na Zachodzie. Katerien jest nie tylko piękna, ale i pracowita. Serialowa Kitty potrafi jeździć konno, a do każdej roli przygotowuje się bardzo starannie. Pracę na planie Zniewolonej wspomina jako duże wzywanie:

Na planie noszę bardzo ciężkie suknie, niektóre ważą nawet 13 kilogramów. Miałam wszędzie siniaki od tych krynolin, fiszbinów, haftek… A przez ciasno zawiązany gorset nie mogłam w ogóle jeść – mówiła aktorka w jednym z wywiadów.

Zobaczcie zdjęcia aktorki.

Katerina Kowalczuk w Polsce, fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Katerina Kowalczuk w Polsce – aktorka na lotnisku została przywitana kwiatami, fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Katerina Kowalczuk w Polsce, fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Katerina Kowalczuk w Polsce, fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Katerina Kowalczuk w Polsce, aktorka na lotnisku, w trenczu, fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Katerina Kowalczuk z polskimi fanami, fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Przed przylotem do Polski Katerina mierzyła sukienkę, w której wystąpi w polskiej telewizji, fot. Instagram gwiazdy
Katerina na pokładzie samolotu do Polski, fot. IG