Kevin Spacey (64 l.) został przewieziony do szpitala w Uzbekistanie po tym, jak odczuł drętwienie jednej ręki i obawiał się zawału serca. Zniesławiony aktor przeszedł badanie rezonansem magnetycznym po problemach zdrowotnych, do których doszło podczas 15. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Taszkiencie.

Kevin Spacey, „Nigdy nie byłem z nim sam na sam”

Aktor uczestnictwem w festiwalu zapowiedział swój powrót do Hollywood, po tym jak został oczyszczony z zarzutów o molestowanie seksualne przez 4 mężczyzn.

Lekarze i personel potraktowali go profesjonalnie i nie stwierdzono żadnych dalszych problemów z sercem.

Kevin Spacey w szpitalu

Kevin Spacey wrócił na festiwal i tego wieczoru pojawił się na scenie, mówiąc publiczności, że jego stan zdrowia jest „w normie”.

Według branży aktor, który został uniewinniony za swoje domniemane czyny w Europie będzie miał problem z powrotem do pracy aktorskiej w Hollywood, które tak szybko nie zapomina. Wszyscy wiemy, co stało się z Romanem Polańskim, który nie ma wstępu do USA, zaś James Franco, który również został oskarżony o molestowanie przez swoje studentki, od kilku lat nie pokazuje się w mediach, a znajomi z Hollywood odwrócili się od niego, w tym jego przyjaciel Seth Rogen.

Kevin Spacey musi zapłacić 31 milionów dolarów

To sprawiło, że naprawdę poświęciłem chwilę i pomyślałem o tym, jak kruche jest życie – dla nas wszystkich, powiedział publiczności.

Fot.: Tayfun Salci / Zuma Press / Forum