W ostatnich dniach polski show-biznes żył wojną Kingi Rusin i Małgorzaty Rozenek. Poszło o testowanie kosmetyków o zwierzętach.

Rusin odpowiada ojcu Rozenek: to PIS-owski dygnitarz!

Panie od dawna nie przepadały za sobą. W postach nie szczędziły sobie osobistych wycieczek. Kilka osób m.in. Joanna Krupa stanęło po stronie Kingi. Zawzięcie żony bronił Radosław Majdan. Głos zabrał nawet… ojciec Małgorzaty Rozenek, sprowokowany przez Rusin.

Wygląda jednak na to, że Kinga ma dość. Usunęła wszystkie posty na temat Małgosi i pod najnowszym zdjęciem napisała:

Pora iść dalej. Do zobaczenia jutro w DDTVN.

W komentarzach dyskusja:

Nareszcie cisza, to juz zachodziło o obsesję. Strasznie dziecinne zacjowanie i wyjątkowo chamskie. Przykro sie to czyta od dorosłej i poważnej kobiety. P. Rozenek nie jest niewinna, ale wygrała bo nie dała sie sprowokować. A Pani – jak czas pokazał nie walczyła o ideały, tylko z prywatną niechęcią do tej kobiety.

Doda skomentowała aferę z Rozenek i Rusin! Wbiła SZPILĘ Radziowi!

Ma Pani rację! Publiczna przepychanka nic nie da, straci Pani swój czas, zdrowie … lepiej wycofać się z konwersacji, która donikąd nie prowadzi. Iść dalej, robić swoje ✌ powodzenia

Niepotrzebnie zostały te posty usunięte, bo niestety teraz wygląda to tak, jakby Pani przegrała sprawę… mimo wszystko życzę dużo zdrowia i siły ❤

Bardzo dobra i mądra decyzja.

Dla mnie to wygląda na udana probe uciszenia, ale to tylko moje zdanie.

Takiej afery już dawno nie było. Kinga Rusin nazwała Małgorzatę Rozenek-Majdan „sztuczną, wypindrzoną lalą”!

Niektórzy są dużymi optymistami:

Pewnie pogodzone😀 to było do przewidzenia

Myślicie, że to już koniec?