Klara Lewandowska to mała strojnisia. Ania dba o to, by dziewczynka zachwycała modnymi outfitami i zdobywała serca obserwujących. Zdjęcia i nagrania z malutką często goszczą na Instagramie najsłynniejszej polskiej WAG. Wspólne fotografie rodzinne sprawiały, że Internauci rozpływali się w słodyczy prezentowanych migawek z życia.

Klara Lewandowska spaceruje za rękę ze swoim „chłopakiem”!

Klara Lewandowska wchodzi do samolotu

Tym razem Ania podzieliła się fotografią, na której widzimy, jak mała Klara próbuje wejść do samolotu. Ma na sobie sukienkę w biało-czarne paski, pikowaną, musztardową kamizelkę oraz ciemne kozaczki. Zdjęcie wygląda jak kadr z filmu.

Klara Lewandowska jeszcze NIGDY tak nie wyglądała! Ale Ania ją WYSTROIŁA!

Klara to jedno z najpopularniejszych dzieci w polskim show-biznesie. Dziewczynka przyszła na świat 4 maja 2017 roku, a o jej narodzinach poinformował tata malutkiej, Robert Lewandowski. To on pokazał pierwsze zdjęcie córki i od tamtego momentu dziewczynka stała się prawdziwą gwiazdą Instagrama. Najsłynniejsza sportowa para polskiego show-biznesu jak dotąd nie zdecydowała się pokazać twarzy dziecka, mimo to wielokrotnie mieliśmy okazję zobaczyć, jak Klara spędza czas razem ze swoimi rodzicami.
Macierzyństwo zainspirowało Anię do stworzenia ciekawych projektów pateringowych, między innymi Baby by Ann. Jej wywiady z matkami, czyli Wywiadówka, cieszą się ogromną popularnością. O swoich doświadczeniach opowiadały już między innymi Agnieszka Hyży, Katarzyna Burzyńska, czy Małgorzata Socha.

Klara Lewandowska nie chce puścić Ani. Co za słodki widok!

Zobaczcie „samolotową” stylizację Klary. Piękna?