Klara Lewandowska to chyba najpopularniejsze dziecko w polskim show-biznesie. Ania i Robert nie zdecydowali się pokazać twarzy córeczki, mimo to jej każde zdjęcie wzbudza wiele emocji. Internauci wręcz uwielbiają dziewczynkę, a najnowsza fotografia na profilu Ani pokazuje, że Klara rośnie jak na drożdżach.

Lewandowska otworzyła kawiarnię! Fani ZACHWYCENI!

Na zdjęciu widzimy, jak Klara razem z mamą stoją przy ścianie. W oczy rzucają się bujne włosy dziewczynki, ozdobione spinką:

Jaka ta Klara już duża 💕 Ściskam mocno ❤

– Jaka Klara duża z kitkiem ! Przecież ja ja przed chwilą widziałam 🙈 !

– Klara rośnie jak na drożdżach !! 😍😍 Healthy food jej służy ❤️

– zachwycali się fani.

Anna Lewandowska o HEJCIE! TE mocne słowa dają do myślenia

A Wam podoba się kitka Klarci? Mała modnisia?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dziś po nieprzespanej nocy, kiedy to 3 godziny nosiłam naszą córcię na rękach powiedziałam rano: odpuszczam dzisiejszy trening! Nie dam rady💁‍♀ Wtedy mój kochany mąż powiedział: nie idź odpocznij… jeśli potrafisz „😉”, Po czym dodał, że jeśli mam odrobine sił mogę wybrać swój ulubiony trening regeneracyjny. Po prostu😉 @_rl9 ❤ Zgadnijcie co zrobiłam? 🤗🙈 +Stretching + Rollowanie – polecam! Dzięki czemu pobudzasz pracę mięśni, szybciej się regenerują mięśnie, poprawia się gibkość i zwiększa zakresu ruchu, zmniejszysz liczby kontuzji + krótki trening właściwy Whole Body … po treningu czułam się jak nowonarodzona. Stretching i Whole Body znajdziecie tu @diet_training_by_ann 💥💥💥💥💥💥 #workout #annalewandowska #healthyplanbyann #fit #mom #mambyc #mamydlamam @babybyann 🎈 Today, after a sleepless night, when I was holding our daughter in my arms for 3 hours, I said in the morning: I am giving up, no training today! I cant do it! Then my beloved husband said: go,rest … if you can "😉", And he added that if I have any strength I should do my favorite regenerative workout. 🙂 Guess what I did? 🤗🙈 Stretching + + Rolling – I recommend it! it will stimulate the muscles, regenerate muscles faster, it is also helping to improve flexibility and to increase the range of movement and reduce the number of injuries + short Whole Body training … after this I felt like a new born. You can find Stretching and Whole Body @diet_training_by_ann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)