Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski od 2013 roku tworzą gorący związek polskiego show-biznesu. Para poznała się na planie filmu „W spirali”, kiedy ona miała 36, a on zaledwie 26 lat.

Dawno niewidziana Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski. Odwiedzili śniadaniówkę (ZDJĘCIA)

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski się rozstali?

Aktorzy przez cały swój związek słyszeli docinki, że różnica wieku szybko ich poróżni, tak jednak się nie stało. We wrześniu 2019 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córkę Helenkę.

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Ostatnio zachowanie Katarzyny i Piotra nieco nas zaniepokoiło. Pod koniec czerwca na łamach Pudelka ukazały się zdjęcia, na których para kłóci się w jednej z warszawskich restauracji.

Katarzyna Warnke na selfie z Piotrem Stramowskim w samochodzie: „Ma chłop szczęście taką fajną Kaśkę wyhaczył”

Następnie 24 lipca para odwiedziła studio „Dzień Dobry TVN”. Wówczas internauci zauważyli, że Warnke ma podkrążone oczy, jakby płakała cały wieczór.

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, fot. AKPA

Od tego czasu nie pokazywali się razem publicznie, a co więcej brakuje nawet wspólnych zdjęć na Instagramie: na profilu aktorki ostatni post z Piotrem jest z 23 czerwca, a u aktora 25 lipca. Poza tym nie komentują i „nie lajkują” swoich nowych postów na Instagramie.

To jednak nie wszystko! Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski przez lata chętnie brylowali razem na czerwonych dywanach. Ostatnio sami pozowali na ściankach: Kasia dwa tygodnie temu na pokazie mody Jemioła, a Piotr pod koniec sierpnia na ramówce TVN-u, pod koniec września na premierze filmu „Niewidzialna wojna”, a wczoraj na premierze filmu „Miłość na pierwszą stronę”. 

Mamy jednak nadzieję, że się mylimy!

Katarzyna Warnke z Piotrem Stramowskim pozują przed obiektywem. Fani zauroczeni parą: „Piękni jesteście w każdym sensie”

Piotr Stramowski, fot. Baranowski/AKPA

Piotr Stramowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA