Kłótnia o samolot Lewandowskiej: Zamknij ryj!

a-d-R1 a-d-R1

Anna Lewandowska opuściła Wrocław, gdzie poleciała z Klarą na intensywny trening z fanami i wyznawcami. Lewa w ramach pożegnania wstawiła na Instagrama zdjęcie z lotniska, na którym cała w skowronkach pokazuje znak zwycięstwa. Fotografia – jak to zwykle bywa u najsłynniejszej polskiej WAG – wywołała burzę.

Na maksa podekscytowana Lewa ma wiadomość. To ZASKASKUJĄCE!

Obserwujący zarzucili Lewandowskiej, że wozi się prywatnym samolotem i niszczy środowisko:

– Czy slyszalas o globalnym ociepleniu i wplyw samolotow na nie? Fajnie, ze cie stac na prywatny samolot, ale gryzie sie to, i to bardzo, z twoja promocja zdrowego stylu zycia. Moze by wykorzystac te pieniadze na cos bardziej ekologicznego jak juz tak bardzo chcesz swiecic wszytkim przykladem? Korona ci napewno z glowy nie spadnie.

– zarzuciła Lewej jedna z fanek.

Prowokacyjny wpis poruszył innych obserwujących:

– Zamknij ryj

– No wlasnie! Dlaczego wynajmowac extra samolot jak juz przeciez sa polaczenia?

– Ja mowie o EXTRA wynajmowaniu samolotu dla 2 osob! Liniowy tak czy tak poleci

Lewa wyznała, jak sobie radzi podczas OKRESU!

Po chwili internauci stanęli w obronie Lewandowskiej:

Samochód na pewno w większej mierze zasmradza niż jej samolot 😉 tyle zawiści i jadu. Zacznijmy się cieszyć ze szczęścia innych, cieszmy się że niektórzy realizują swoje pasje. Może czas na Ciebie aby też się czymś zajęła? – piszą fanki trenerki.

aha czyli liniowy samolot nie ma wpływu na globalne ocieplenie tylko te prywatne – ironizują.

hmm to w jaki sposób powinna tam dotrzeć do Werony przecież samochód czy autobus to też spaliny i zanieczyszczenie środowiska. Naprawdę bez przesady – dodaje ktoś inny.

Myślicie, że Anna nie powinna aż tak wyraźnie zaznaczać na każdym kroku swojego wysokiego statusu społecznego? Fani są podirytowani, a na instagramowym profilu trenerki pojawiają się komentarze pełne agresji.

A może to zwykła zazdrość?

   
24 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Jestem przekonana ze za sukcesem męża stoi zawsze mądra żona . Żyła niestety juz sie przekonał .

Pieniądze najgorsza rzecz na świecie. Z ludzi robią wgoistow pyszałkow i chwalipietow Ale coz bez nich kim jestesmy

Nie jestem jej fanką? Ale nie ona jedna ma samolot i poprostu usprawnia sobie życie na ile ją stać a na czole nie ma wypisanych zresztą zarobionych milionówŻyczę Pani i rodzince powodzenia

Mogę nie lubić Pani Ani ale to są ich pieniądze mogą z nimi robić co chcą .Robert zarobił na to co ma .A Ania jest jego żoną

A jeżeli samolot spadnie?

przecież oni sobie na to zapracowali, Robert gra w piłkę od małego i tylko ciężkimi treningami udało mu się osiągnąć to co ma teraz, nikt mu tego nie dał. nikt meczu nie ustawia, to wszystko tylko on dzięki uporowi i treningom i ciężkiej pracy doszedł to tego co ma. a Ania jako jego żona wiadomo że od razu ma lepszy start, ale ludzie ona haruje tak samo jak każdy człowiek. nie siedzi na dupie i utrzymaniu męża a przecież by mogła, Robert tyle zarabia że spokojnie może nic nie robić, a jednak sama chce coś osiągnąć. i nie jest to osoba typu DIVA, nie ma jej w tv co chwila. a Wy nie zazdrośćcie tylko sami bierzcie się do roboty. nikt za darmo wam nic nie da.

Lewandowska jest ładną kobieta ale myślałam że także mądra niestety uroda nie idzie w parze z madroscią niech ma te swoje miliony ale po co maja wszyscy o tym wiedzieć głupota nie zna granic!!!!!

O kuwa……nie zrobiła nóżki…..

ejmuj sie debilami to tylko wielka zazdrość!!!!

Wszystkim tym, którzy zazdroszczą innym szczęścia czy dostatku: “Wasze Zycie w Waszych rękach” zamiast nienawidzić weźcie się do ciężkiej pracy a na efekty być może nie trzeba będzie długo czekać 🙂

Poraża mnie miałki intelekt Lewej i jej fanów.Na wszystko mają jedną odpowiedź o rzekomej zazdrości.Tak,tak,bo wszyscy tylko zazdroszczą boskiej Lewej.Może pora obudzić się z tego snu na jawie?

Autem hybrydowym też nie jeździ choć ją na takie stać…

Troche jej wszędzie za dużo.

Zazdrosc Ludzie zazdroszcza Ale po co ta krytyka

Kiedy przeczytałam, że ojciec icjh zostawil i zaczęła się bieda, to zrozumiałam, dlaczego tak tłucze kasę, jak tylko może, te fotki z samolotem,drogimi autami, nieruchomościami, eko. Odreagowywuje tamte czasy. A gdyby przypadkiem Lewy chcial ją zostawić z dzieckiem, to chce mieć zabezpieczenie. Dzis mercedesy, jutro stary ford. Jeszcze usłyszymy o ojciu, jak ją kocha i chce uczestniczyc w jej życiu, (ojciec lewej przerwał milczenie, szok ;-D;;-D ).

To całe eko, zdrowy styl itd to wszystko pod publikę. Kasę na was trzepie i się śmieje z was w domu. Najbardziej lubi naiwnych grubasow z grubym portfelem. Im to może wszystko wcisnąć nawet głupi stojak pod książkę za 170 zl(w jej sklepie) zaraz po nich są zakompleksione mamuśki. Wciska im głupoty o braku opiekunek i reszty personelu, oraz że dzięki gownianym rajstopom można sobie nogi wydłużyć. Lewa do produkt. Po to by zarobić kasę na glupkach.

Prawda jest taka, że każdy korzystałby z takiego komfortu, gdyby miał możliwość 😉 Ponadto jest osobą publiczną, z dzieckiem dosyć znanego piłkarza, więc niech sobie lata swobodnie jak jej finanse na to pozwalają 😉

Przecież nie poleci wizzarem z ta polska patologia😡

Taka hierarchia byla i zawsze bedzie. Jest zoną znanego pilkarza to normalne ze lata prywatnym jetem. To nie papiez zeby sie kajała

Wlasnie niech sie chwali. Polaczki zazdrosnicy jedni. Ma to niech pokazuje ! Nikomu nie ukradla!

Czysta zazdrość… Mnie jakby było stać, też bym wolała lecieć prywatnym samolotem niż z innymi 😉

Niech sobie ma 10 samolotów ale niech sie tak nie chwali bo mi , ze mnie na taryfę po melanżu nie stać.

krótk.onogi kara.kan ma tyle wspólnego z ekologicznym trybem życia jak ja, czyli wcale.

Zazdrość zazdrość zazdrość