Knightley na planie
Keira Knightley kręci właśnie w Anglii zdjęcia do filmu Duchess. Poza ogromną fryzurą jaka musi nosić i nie mniejszą suknią sceny są kręcone w mało dogodnych warunkach. Mglisto i zimno.
Keirze jednak to nie przeszkadza. Ma kogoś kto ją rozgrzewa i dba, żeby nie zabrakło czułości. No i oczywiście ciepłej herbaty.

jak zwykle wygląda ślicznie, nawet w tym mega afro 😉
niesamowita historia..
Ona jest pięękna xD
łe ale szopa MEGABUSH ohydztwo XD
jeszcze dodam ze jest bardzo sliczna i delikatna…:))
Moze nie uwierzycie ale moj brat poznał ja osobiscie w Londynie w restauracji w ktorej pracuje. Z tego co opowiadał jej chlopak jest bardzo podobny do Orlanda Blooma a ona jest wspaniała osoba bardzo ciepła i mila…:D Zazdroszcze mu;)
Hyym… Bloom? Ale fryz świetny…
ten facet troche przypomina blooma
wygląda dziwnie…
boska jest 😛
Jaka ona brzydka!
ona jest stworzona do takich ról! fantastycznie prezentowała się w Dumie i Uprzedzeniu, a tutaj nie gorzej.gość04-11-07, 11:10 Berenice198903-11-07, 13:29 szczerze? ona się nadaje do takich ról wygląda pięknie w takich kostiumach i wogóla ma typową urodę do tamtych epok dokladnie;d mhm, taktak. a to że w tamtym epokach były raczej kobiety puszyste z dość sporym biustem [dodatkowo powiększanym przez odpowiedni dekolt] to juz nie birzecie pod uwagę? –> przeciwnie! wtedy “modne” były raczej małe biusty ;] zresztą nie znano wówczas chirurgii plastycznej więc były zarówno małe jak i duże ;]
gość03-11-07, 16:14 o tak ONA NADAJE SIE TYLKO DO TAKICH GNIOTOW! .. to dobrze [rzynajmniej nei psuje porzadnych produkcji BRZYDUL;A ciekawam o jaki produkcje ci chodzi: pewnie fantastyczna czwórka była wedłóg ciebie spoko
fryz najlepszy nie ma co;p;D:D:D:D:D hehe
chyba “dutchess”??? boze….
Jezu, sprawdzajcie czasem “Plotki użytkowników”,…….
Berenice198903-11-07, 13:29szczerze? ona się nadaje do takich ról wygląda pięknie w takich kostiumach i wogóla ma typową urodę do tamtych epokdokladnie;dmhm, taktak. a to że w tamtym epokach były raczej kobiety puszyste z dość sporym biustem [dodatkowo powiększanym przez odpowiedni dekolt] to juz nie birzecie pod uwagę?
to jest Rupert Friend spotkali sie na planie filmu Pride & Prejudice
Ale odjechany fryz:P LOL:P ale mam humorek:P
a kim on jest bo mi to na orlando blooma wyglada z deczka ;D
gość03-11-07, 22:30 a kim on jest bo mi to na orlando blooma wyglada z deczka ;DMi też! :O
Fajnie wygląda. To przecież taka charakteryzacja. Bardzo ładnie 🙂
Rzeczywiście pasują jej takie role 😉
Fajnie wygląda 🙂
jej facet jest suuuperrr!!!!!!!!!!!!!
ona jest profesjonalistką-lubię ją
ale świetnie wygląda…
Fryz straszny 🙂
To jest najlepsza aktorka!!!!
o tak ONA NADAJE SIE TYLKO DO TAKICH GNIOTOW! .. to dobrze [rzynajmniej nei psuje porzadnych produkcji BRZYDUL;A najpierw spójrz w lustro!!! Cudo się odezwało…
buszmen ;D
gość03-11-07, 16:14 o tak ONA NADAJE SIE TYLKO DO TAKICH GNIOTOW! .. to dobrze [rzynajmniej nei psuje porzadnych produkcji BRZYDUL;A najpierw spójrz w lustro!!! Cudo się odezwało… no jasne.. jestem ladniejsza od niej
hm,,,, podobaja mi sie kiecki z tamtych czasów xD
Musze przyznac, że jak na nią wygląda nawet ładnie:P
Fajnie wygląda nawet ;P
o tak ONA NADAJE SIE TYLKO DO TAKICH GNIOTOW! .. to dobrze [rzynajmniej nei psuje porzadnych produkcji BRZYDUL;A
no tak….
hm tez mam…
no i super..ale wygląda świetnie 😛
keira jest świetna
pasują do niej takie epokowe role 🙂 ma taką urodę ^^
Berenice198903-11-07, 13:29 szczerze? ona się nadaje do takich ról wygląda pięknie w takich kostiumach i wogóla ma typową urodę do tamtych epokdokladnie;d
O ile się nie mylę to dutchess a nie duchess
Fajnei wyglada…
Wyszła dosć ładnie 🙂
hmm moze byc niezle.
szczerze? ona się nadaje do takich ról wygląda pięknie w takich kostiumach i wogóla ma typową urodę do tamtych epok
ona jest boska,piekna,cudna uwielbiam ja:D
slicznie wygladala xD i fryzurka fajna! 😉
Zapowiada się świetnie .. ;]