W środę 30 Stycznia 2019r w Legendarnej Restauracji „Kameralna” w Warszawie odbyła się oficjalna premiera drugiej edycji Kalendarza Charytatywnego 2019 pod nazwą:”Kochamy Pomagać” Fundacji Armageddon Challenge. Na uroczystości pojawiło wiele znamienitych gości, wśród nich nie zabrakło również twarzy tegorocznego kalendarza, które użyczyły swój wizerunek wraz z motto życiowym do poszczególnych miesięcy w roku.

Jarosław Milner na prezentacji kalendarza charytatywnego

Wśród gwiazd nie zabrakło Moniki Zamachowskiej, Beaty Chmielowskiej-Olech, Aleksandry Kostki, Michała Olszańskiego, Jarosława Milnera, Andrzeja Suprona oraz Dariusza Sierheja.

Premierę kalendarza uświetnił wirtuoz skrzypiec Grzegorz Karnas z Magnetig Violines oraz pokaz barmański w wykonaniu wielokrotnego mistrza Polski, Azji i Europy w sztuce flair – Krzysztofa Drabika. Wydarzenie poprowadził aktor i prezenter – Jarosław Milner, a licytację kart z kalendarza z wizerunkami gwiazd, mistrz losowań Ryszard Rembiszewski wraz z prezenterką Elizą Gwiazdą. Dochód ze sprzedaży kalendarza wraz ze środkami pozyskanymi z licytacji zostanie w pełni przekazany na rzecz dzieci i młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego prowadzonego przez Siostry Samarytanki w Pruszkowie k. Warszawy.

Kalendarz można nabyć za pośrednictwem strony internetowej Fundacji ACH pod adresem: www.armageddonchallenge.pl lub na stronie Wydawnictwa Martel: www.wydawnictwomartel.pl. Patronat medialny nad akcją objął też Kozaczek.

Andrzej Supron, Eliza Gwiazda, Ryszard Rembiszewski, Dariusz Serhiej
Monika Zamachowska
Michal Olszański