Kogo zakuli w kajdanki? (FOTO)
Posągowa piękność Blake Lively zniknęła ostatnio z naszego pola widzenia. Ale to tylko chwila. Aktorka szykuje się do wielkiego powrotu, który nastąpi wraz z promocją filmu The Town w reżyserii Bena Afflecka. Obraz wchodzi na ekrany kin na początku września.
Tymczasem możemy oglądać Blake w sesji dla magazynu Interview. Lively odsłania nogi, pręży biust, jednocześnie – jak to ona – jest chłodna i zdystansowana.
Lubicie oglądać Blake Lively na ekranie? A jak się Wam podoba jej najnowsze sesja?

ciało ma super, ale twarz tak sobie
Ma styl i jest pewna siebie, to się liczy.
zgadzam sie, troszke zA duzo w tym madonny, ze tak powie m:)
styl madonny
przezajebista! cóż tu więcej mleć ozorem…to jedno słowo mówi wszystko:D
Oryginalna sesja 🙂
gość, 19-08-10, 15:21 napisał(a):gość, 19-08-10, 10:44 napisał(a):laska używa botoksu, ma na twarzy i całym ciele pewłno operacji. Mój chłopak kiedy ją widzi “zamyka oczy”;Pa Ty sie łudzisz, że on je zamyka dlatego, że go nie kręci?…Blake pewnie oślepiła go swoim pięknem i musiał zamknąć oczy ;P
świetna sesja !
gość, 19-08-10, 10:44 napisał(a):laska używa botoksu, ma na twarzy i całym ciele pewłno operacji. Mój chłopak kiedy ją widzi “zamyka oczy”;Pa Ty sie łudzisz, że on je zamyka dlatego, że go nie kręci?…
gość, 19-08-10, 13:42 napisał(a):nie mam pojacia kto to jestnigdy nie słyszałas o plotkarze???
nie mam pojacia kto to jest
sorry ja tez nie wiem co to za mega gwiazda hehehe
Intrygująca sesja
Jest bardzo podobna do Gwynet! Taki s am typ urody! Życzę jej takiego samego sukcesu, sesja cudowna.
Nie lubię jej ,te zdjęcia bardziej do playboyu.Tu jeszcze wygląda jak kobieta ale w innych ubraniach jak” baba chłop” powinna być modelką ma predyspozycje wysoka tylko niech trochę schudnie.Modelki nie muszą ani śpiewać ani grać tylko chodzić po wybiegu .
gość, 19-08-10, 09:03 napisał(a):czyżby już sobie nosek zrobiła…?co najwyzej graficy jej zrobili w photoshopiena zagranicznych portalach sa jej zdjecia z planu plotkary, robione przez paparazzi wiec bez zadnej obroki, na nich nos jest bez zmian
bardzo ją lubię.!!!
laska używa botoksu, ma na twarzy i całym ciele pewłno operacji. Mój chłopak kiedy ją widzi “zamyka oczy”;P
gość, 19-08-10, 08:26 napisał(a):Całkiem ładna ale nie mogę jej znieść w Plotkarze, jej jedynym sposobem na wyrażenie emocji jest otwarcie ust:/heheh, racja. aktorka to z niej marna, ale sesja super.
gość, 19-08-10, 08:26 napisał(a):Całkiem ładna ale nie mogę jej znieść w Plotkarze, jej jedynym sposobem na wyrażenie emocji jest otwarcie ust:/myślałam, że tylko mnie to wkurza. może w tym nowym filmie w końcu jakoś zagra, bo to co robi w plotkarze – chodzenie z otwartymi ustami przez 3/4 scen – nie nazwałabym grą.
seksowna sesja a okładka najlepsza 😉
o ja ~~~~~~~~~~!! wygląda identycznie jak GWYNETH PALTROW!to samo pomyślałam:)
o ja ~~~~~~~~~~!! wygląda identycznie jak GWYNETH PALTROW!
czyżby już sobie nosek zrobiła…?
Całkiem ładna ale nie mogę jej znieść w Plotkarze, jej jedynym sposobem na wyrażenie emocji jest otwarcie ust:/
piękna jest!