Blake Lively z córkami – Inez i James wylądowała na lotnisku JFK w Nowym Jorku. Gwiazda unikała paparazzi zaslaniając twarz wielkim kapeluszem.

Blake Lively bez makijażu z dziećmi

Ostatnio bardzo rzadko mamy okazję oglądać Blake Lively. 31-letnia gwiazda kilka lat temu była u szczytu kariery. Rola w Plotkarze przysniosła jej ogromną popularność i wywindowała na szczyty. Po urodzeniu dzieci partnerka Ryana Reynoldsa zdecydowanie rzadziej niż kiedyś pojawia się w mediach. I choć wciąz pracuje na planach filmowych, a filmy z jej udziałem pojawiają się w kinach, Blake nie jest już jedną z najczęściej opisywanych gwiazd.

Hit! Blake Lively pokazała, jak NAPRAWDĘ wyglądało jej Święto Dziękczynienia

W święta paparazzi spotkali aktorkę na lotnisku JFK w Nowym Jorku. Lively zupełnie nie przypominała siebie z czerwonych dywanów czy ścianek. Miała wielką, zieloną kurtkę, luźna spodnie i sportowe buty. Na głowę założyła kompletnie nie pasujący do reszty kapelusz – z pewnością nie miała ochoty na spotkanie z paparazzi.

Jedna z córek aktorki marudziła, drugą Blake niosła na rękach. Przy Lively nie było ani jej partnera, ani żadnej niani. Możliwe, że zajmowali się bagażami.

Czy to NAJGORSZA stylizacja Blake Lively? (ZDJĘCIA)

 

Blake Lively z dziećmi na lotnisku Blake Lively z dziećmi na lotnisku
Blake Lively z dziećmi na lotnisku Blake Lively z dziećmi na lotnisku