W środowy wieczór Angelina Jolie (48 l.) pokazała rozjaśnione włosy w Nowym Jorku. Gwiazda została sfotografowana, gdy wychodziła ze swojego sklepu Atelier Jolie. Aktorka i aktywistka, której były Brad Pitt niedawno zamieszkał ze swoją dziewczyną Ines de Ramon, zaprezentowała światu swój nowy kolor włosów, po tym jak od miesięcy przechodziła metamorfozę. Gwiazda zadbała, by rozjaśnianie włosów było stopniowe.

Angelina Jolie rzuci Hollywood i przeprowadzi się do Azji?

Niedawno pisaliśmy, że Brad Pitt rozjaśnił włosy, by wyglądać młodziej, czy Angelina Jolie zrobiła to z tego samego powodu? Od lat znana była ze swoich gładkich, ciemnych włosów. Co skłoniło ją do takiej zmiany?

Na ostatnich dostępnych zdjęciach paparazzi, matka sześciorga dzieci miała na sobie dwurzędowy czarny wełniany płaszcz i dużą torbę na ramieniu. Aktorka nosiła okulary z jasnymi szkłami.

Angelina Jolie

Angelina Jolie blondynką

W tym roku oprócz powrotu na srebrny ekran z długo oczekiwanym filmem biograficznym „Maria”, Jolie ponownie wcieli się w rolę animowanej tygrysicy w „Kung Fu Panda 4”. Gwiazda pracuje także nad wystawianą na Broadwayu muzyczną adaptacją „The Outsiders”.

Pax Jolie-Pitt o swoim ojcu, „Jesteś światowej klasy dupkiem”

Angelina Jolie jest mamą Maddoxa (22 l.), Paxa (20 l.) i Zahary (18 l.), które są adoptowane. Z Bradem Pittem ma także trójkę biologicznych dzieci – 17-letnią Shiloh i 15-letnie bliźniaki Knoxa i Vivienne.

Jolie i Pitt poznali się na planie wspólnego filmu w 2005 roku, kiedy był on jeszcze żonaty z Jennifer Aniston.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: