Angelina Jolie to prawdopodobnie jedna z najpopularniejszych aktorek Hollywood naszych czasów. Trudno się jednak temu dziwić, bowiem pierwsze kroki w branży stawiała już jako mała dziewczynka. Aktualnie na swoim zawodowym koncie ma 42 produkcje. Niektóre role przyniosły jej Złote Globy i Oscara. Nie jest również żadną tajemnicą, że za swoją pracę otrzymywała naprawdę abstrakcyjne dla wielu wynagrodzenia. I choć mogłoby się wydawać, że do szczęścia niewiele już jej potrzeba, w rzeczywistości – jak twierdzi – jej życie to nie bajka.

Sylwia Grzeszczak pokazała córkę! Czy Bogna pójdzie w ślady mamy?

Angelina Jolie chce rzucić aktorstwo i przenieść się do Kambodży?

W 2024 roku do kin wejdzie nowy film z Angeliną Jolie w roli głównej. W produkcji tej opowie ona historię śpiewaczki operowej, Marii Callas. Niemniej po lekturze jej ostatniego wywiadu dla „Wall Street Journal” można wnioskować, że po premierze tego obrazu, szybko ponownie nie zobaczymy jej na ekranach. Dlaczego?

Aktorka wyjawiła, że jest zmęczona natarczywym zainteresowaniem mediów. Śledzący jej każdy krok paparazzi doprowadzili do zaniku jej towarzyskiego życia w Los Angeles. Aktualnie najbliższymi znajomymi aktorki są „w większości uchodźcy”. Zmęczona sławą i dotychczasowym lifestylem Jolie chciałaby opuścić USA i przenieść się do swojego domu w Kambodży.

Michał Wiśniewski pokazał NIEPOKOJĄCE maile od psychofanki! Kobieta zagraża jego życiu

To konsekwencja tego, co wydarzyło się po moim rozwodzie. Straciłam możliwość swobodnego życia, swobodnego podróżowania. Wyprowadzę się, gdy tylko pojawi się taka możliwość. Dorastałam w dość płytkim otoczeniu. Ze wszystkich miejsc na świecie, Hollywood nie należy do najzdrowszych – tłumaczy 48-letnia gwiazda.

Kiedy gwiazda mogłaby przeprowadzić się do Azji? Gdy tylko zakończy się sądowa walka z ex-mężem, Bradem Pittem, o prawa do opieki nad dziećmi.

Angelina przyznaje też, że gdyby kilka dekad temu wiedziała, z czym będzie się wiązał zawód hollwoodzkiej aktorki, nie zdecydowałaby się ponownie na rozpoczęcie takiej kariery. Jak twierdzi, gdy zaczynała, media i społeczeństwo nie miały tak dużego apetytu na poznawanie życia prywatnego znanych osób.

Paris Hilton ujawniła, że przez traumę musiała zrezygnować z naturalnego zapłodnienia

Angelina Jolie i jej dzieci: Maddox, Vivienne, Zahara, Shiloh i Knox, Credit line: HENRY NICHOLLS / Reuters / Forum

2019

Angelina Jolie, Credit line: Image Press / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Angelina Jolie, Brad Pitt, Credit line: Eric Gaillard / Reuters / Forum