Kourtney Kardashian po rozstaniu ze Scottem Disickiem wpadła w wir randek. Ostatnio widziano ją z 20-letnim Lucą Sabbatem, z którym podobno ma romans. Jak donoszą zagraniczne media, serce Kardashianki przyspiesza jedynie na dźwięk jednego imienia – Scott.

Sofia Richie PANICZNIE bała się, że jest w CIĄŻY – zaskakująca REAKCJA Scotta

Kardashianka jest zachwycona jego metamorfozą. Cieszy się, że mężczyzna nareszcie zaczął o siebie dbać i widzi w nim tego samego mężczyznę, w którym się zakochała. Podobno celebrytka próbuje sobie wmówić, że nie jest nim zainteresowana, jednak rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej.

Kobieta stwierdziła niedawno, że szuka starszego, dojrzałego mężczyzny, który będzie zdolny do stworzenia stabilnej relacji. Kourtney wciąż wchodzi w związki z młodszymi, ponieważ chce pokazać światu, że ciągle jest seksbombą, którą interesują się młodzi. W głębi serca jednak tęskni za czułością Scotta i ma nadzieje, że wszystko ułoży się po dobrej myśli. Przynajmniej tak twierdzą zagraniczne portale.

KOURTNEY KARDASHIAN TEŻ POKAZUJE SWOJE STARE ZDJĘCIA. CHCE BYĆ JAK KIM?

My nie wiemy, co naprawdę siedzi w głowie Kardashianki, lecz jednego jesteśmy pewni. Scott Disick wygląda naprawdę seksownie!

Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?

Kourtney ZWARIOWAŁA na punkcie Scotta! Chce do niego wrócić!

Kourtney ZWARIOWAŁA na punkcie Scotta! Chce do niego wrócić!