Kourtney Kardashian (39 l.) dotychczas najmniej wzbudzała kontrowersji w porównaniu z jej siostrami. W ubiegłbym roku Magazyn „Maxim” w rankingu najseksowniejszych kobiet świata wyróżnił: Kylie i Kendall Jenner oraz Kim i Khloé Kardashian. W rankingu nie znalazła się tylko Kourtney.

Kourtney Kardashian w jaskrawych spodniach przytula się ze Scottem Disickiem

Najstarsza z sióstr w końcu doczekała się pierwszej okładki Vogue’a w meksykańskiej edycji. Magazyn ogłosił ją ich „muzą” na lato 2019. Fotograf An Le uwydatnił jej nieskazitelną cerę.

Widzimy krzyczącą Kourtney z zamkniętymi oczami w neonowo-pomarańczowych kolorach. Na kolejnym ujęciu Kardashianka jest w limonkowym podkoszulku i makijażu makeup no makeup. Z kolei na trzeciej sesji Kourtney ma proste i wygładzone włosy za ucho i ubrana w turkusową bluzkę.

Makijaż został wykonany  przez wizażystkę – Wendi Miyake , a włosy przez fryzjera celebrytów – Andrew Fitzsimons.

Kourtney Kardashian: Jedną rzecz zapamiętałam: nigdy nie przyjmować odpowiedzi „NIE”

Kourtney udzieliła również wywiadu. Opowiada, że największą siłą w jej życiu jest wsparcie rodziny, która wspiera ją w marzeniach. Rodzina nauczyła ją, że trzeba traktowanie wszystkich ludzi z pokorą i szacunkiem.

W młodości słuchałam, jak moja mama dzwoni do biznesmenów i jedną rzecz zapamiętałam: nigdy nie przyjmować odpowiedzi „NIE”. Sekret polega na zbliżeniu się do właściwych ludzi, którzy rozumieją twoje pomysły i Cię nie ograniczają. Pasja w każdym z moich projektów jest niezbędna, każdy dzień wymaga innego wysiłku, ponieważ jestem zaangażowany w różne działania, które pochłaniają dużo energii

– tłumaczy Kourtney.

Dodaje, że ​​nigdy nie spodziewała się, że jej życie potoczy się w ten sposób, że stanie się ważna w świecie biznesu.

Naga Kourtney Kardashian siedzi na kuchennym blacie – celebrytka reklamuje nowy biznes

Kourtney Kardashian ponad miesiąc temu otworzyła własną linię kosmetyków Poosh, które nazwała na cześć pseudonimu jej córki – Penelope. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Vogue Belleza for @voguemexico cover 🧡

Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Vogue Belleza for @voguemexico cover 🖤

Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

Kourtney Kardashian
Kourtney Kardashian Kourtney Kardashian
Kourtney Kardashian