Przez cały poprzedni miesiąc wielu użytkowników dodawało swoje newsy często wyprzedzając naszą redakcję, było dla nas nie lada wyzwaniem 🙂

Dzięki Wam jesteśmy w Polsce największym tego typu serwisem, dostarczając kilkudziesięciu gorących newsów dziennie. Zauważyliśmy również, że wielu z Was zaprzyjaźniło się na „miniaku\” (czyt. mini czat) i pewnie niebawem zorganizujecie sobie jakiś zlot. Bardzo nas to cieszy!

Chcielibyśmy w tym miesiącu nagrodzić 6 osób, które według nas zasłużyły na wyróżnienie. Oczywiście nie jesteśmy w stanie wyróżnić wszystkich z Was, dlatego zwracamy uwagę na oryginalność tematów, poprawność (ortografia, interpunkcja) i przede wszystkim systematyczność.

Pierwsze 3 osoby otrzymują dowolną figurkę kolekcjonerską ze sklepu www.aliensgroup.pl o wartości do 80 złotych. Możecie sobie wybrać swojego ulubionego bohatera filmowego, komiksowego czy nawet gwiazdę rocka 🙂 Niczego nie narzucamy. Możecie wybrać sobie co chcecie z ponad 2000 figurek.

Kolejne 3 osoby otrzymują dowolną koszulkę (o wartości do 35 złotych) ze sklepu internetowego www.a-x.pl, który dostarcza naprawdę odjechane i oryginalne wzornictwo. Na pewno coś dla siebie wybierzecie.

Oto zwycięzcy.
1) Dancing_Queen
2) Scarlett
3) Kitty
4) Martyna
5) Sanju
6) Superp

Serdecznie gratulujemy! Zwycięzców prosimy o wybranie nagród, przesłanie do nich linków i adresów z loginem na [email protected]