Nie po raz pierwszy na Instagramie Anny Lewandowskej pojawia się temat usuwania komentarzy. Czy żona Roberta Lewandowskiego usuwa niewygodne dla siebie treści?

Jeden z jej najnowszych postów przedstawia propozycję na zdrowy obiad z krewetkami. Anna napisała, że nie poleca go karmiącym matkom. I wtedy się zaczęło. W rozmowę włączyła się Mama Ginekolog, która dla wielu kobiet jest autorytetem. Jednak jej wpis został usunięty.

Dzisiaj ?????? krewetki w chilli?? z czosnkiem i olejem ryżowym (uwaga – nie polecam ??mamom karmiącym piersią?? – napisała trenerka w opisie zdjęcia.

W rozmowę włączyła się także Maja Bohosiewicz, która przewidziała, że post Lewej wywoła burzę.

Usuwacie merytoryczny wpis lekarza? To ciekawe… domyślam się że robi to sztab – sama mam moderujących . Normalnie bym się nie wypowiedziała – ale zostałam wywołana do tapety. I napisałam to co medycyna mówi na ten temat. Pozdrawiam i proponuje nie usuwać komentarzy które coś wnoszą – napisała Mama Giekolog.

chilli, curry , czosnek czy cebule – też można jeść karmiąc piersią ˘????? tymbardziej jeżeli jadłaś już w ciąży to twoje dziecko zna już te alergeny dodała blogerka i pani ginekolog.

Mój wpis tez został usunięty- odsyłam w nim do mlecznego wsparcia gdzie opisane jest jak powstaje mleko z piersi, rzetelnie i naukowo. Czyli chyba nie tak jak opisywane sa rzeczy na tym profilu – żali się kolejna internautka.

Co sądzicie o usuwaniu komentów przez Lewą?

 

Aktywność fizyczna to higiena dla Twojego ciała oraz recepta na lepsze samopoczucie! Trenuje bo kocham, bo to moja pasja, praca i sposób na życie. A Ty za co lubisz aktywność fizyczna? Nie odpuszczaj! Do boju!💪🏻💪🏻 Przygotowania do obozu by Ann lato 2017 trwają 😉 Ps. Tak, tak jestem spocona na spodenkach – uwaga 👉🏻 na treningu się pocimy 😜😈🤘🏻💪🏻 #motivation #motivationbyAnn Physical activity is good for your body and its a recipe for a good mood! I train because I love it, because it is my passion, work and way of life. And what do you like about physical activity? Never give up! fight! 💪🏻💪🏻 Ps. Yes, yes I am sweaty on my shorts – we all sweat during training 😜😈🤘🏻💪🏻 #motivation #motivationbyAnn #workout #byAnn #sweat #cardio #HIITbyAnn #hoba #healthyplanbyann #healthymom #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)