Kris Jenner nie lubi, gdy ktoś krytykuje jej rodzinę, a na taki krok zdecydował się ostatnio Barack Obama.

Prezydent zauważył nadmierną fascynację życiem ludzi sławnych i bogatych. W jego ocenie Kim Kardashian i Kanye West nie są dobrym przykładem dla amerykańskich nastolatek.

Mama manager ruszyła z odsieczą w swoim show:

– To naprawdę wspaniale, że ludzie dążą do tego, żeby mieć dobrą pracę, ale nie wiedziałam, że nie wolno stawiać wysoko poprzeczki i mieć marzeń. Uczono mnie, że marzenia i ciężka praca sprawiają, że ma się to, czego się chciało.

To nie wszystko:

– Założę się, że Prezydent ma przyjaciół z domami o powierzchni 10 tysięcy stóp kwadratowych i nie ma nic przeciwko temu.

Jenner nazwała też swoją córkę najciężej pracującą kobietą na świecie:

– Uważam, że to dziwne, że on posłużył się przykładem Kim Kardashian i Kanye Westa. Cóż, Kanye przede wszystkim nie pojechał na wakacje. Nigdy. Kim z kolei jest najbardziej pracowitą dziewczyną na świecie. Ona nigdy nie śpi, nigdy się nie zatrzymuje, nigdy nie zwalnia i pracuje tak ciężko na to, co ma. Więc zaczęłam myśleć o jej 10 tysiącach stóp kwadratowych domu i uznałam: „Wow, jej praca pozwala jej tak żyć”. Myślę też, że pracowitość Pana Prezydenta pozwoliła mu żyć, jeśli się nie mylę, w domu, który ma 55 tysięcy stóp kwadratowych.

Kim rzeczywiście pracuje tak ciężko?

Kris Jenner odpowiedziała Prezydentowi USA

Kris Jenner odpowiedziała Prezydentowi USA