Krystyna Mazurówna udowodniła polskim widzom, że metryka nie musi odzwierciedlać stanu ducha. Jak donosi Fakt, barwna jurorka nie będzie jednak zasiadać za jurorskim stołem Tylko taniec. Got to dance.

Nie będzie mnie w kolejnej edycji. Dostałam list od pani Niny Terentiew, w którym już mi dziękują. Powód mojego zwolnienia to zmiana formuły programu. Tylko ja jestem wyeliminowana, a reszta jurorów zostaje. Nie jest mi jednak z tego powodu przykro, ponieważ lubię wszelkie zmiany i nie lubię robić zbyt długo tej samej rzeczy – powiedziała Faktowi Krystyna Mazurówna.

Argumentacja decyzji Polsatu jest następująca – Mazurówna nie zna się na technikach tańca, które dominują w programie. 60 proc. zgłaszających się do Tylko taniec osób wykonuje breakdance i hip-hop.

Jak twierdzi Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu, producentom programu zależy na pozyskaniu jurora, który zna się na tych stylach tanecznych.

Podobno o pracę w Tylko taniec. Got to dance ubiegają się Kasia Cichopek, Edyta Herbuś, Joanna Koroniewska i Anna Głogowska, czyli same specjalistki od breakedance`a.

Krystyna Mazurówna wylana z Tylko taniec