Wielkie zmiany w życiu Krzysztofa Bosaka (38 l.). Polityk po raz pierwszy zostanie ojcem. Informacją podzielił się w programie „Sedno sprawy”, prowadzonego przez Jacka Prusinowskiego, gdzie na planie towarzyszyła mu ciężarna żona, Karina. Wiadomo, jak czuje się żona Bosaka.

Która pierwsza dama miała podstawowe wykształcenie i kto nauczył Polaków jeździć windą? Takie były żony polskich prezydentów

Krzysztof Bosak zostanie ojcem

Krzysztof Bosak, tegoroczny kandydat na prezydenta z ramienia Konfederacji, w lutym bieżącego roku wziął ślub, a jego żoną została Karina, która jest prawnikiem, pracującym jako ekspert w Instytucie Ordo Iuris. O tym wydarzeniu Bosak poinformował jeszcze tego samego dnia na swoim koncie na Facebooku.

Kilka miesięcy po zaślubinach, rodzina polityka powiększy się. W rozmowie z „Super Expressem” zdradził, że małżonka czuje się dobrze i zdradził płeć dziecka. Będzie chłopiec, ale jeszcze nie wiadomo, jakie otrzyma imię.

Tak, to prawda – moja żona jest w ciąży. To już siódmy miesiąc! Małżonka czuje się dobrze. Będzie chłopiec, ale imienia jeszcze nie wybraliśmy. Jako przyszły ojciec jestem bardzo szczęśliwy – powiedział w rozmowie z tabloidem.

ZOBACZ TEŻ:

Ivan Komarenko nagrał piosenkę o pandemii, w którą NIE WIERZY: Sam nie ma maski w, du**e ma gwizdek

Internet ŚMIEJE SIĘ z reakcji Melanii Trump po tym, jak Donald złapał ją za rękę (VIDEO)

Krzysztof Bosak wygłasza przemówienie

Krzysztof Bosak/fot. AKPA

Krzysztof Bosak na tle flagi Polski

Krzysztof Bosak/fot. AKPA