Książę Albert się żeni!

897 897

Wieczny kawaler, 52-letni Książę Monako Albert, żeni się.

Notoryczny kobieciarz oświadczył się byłej pływaczce olimpijskiej i modelce pochodzącej z RPA, Charlene Wittstock, młodszej od niego o 20 lat.

Zaręczyny miały miejsce w czerwcu. Nikt nie spodziewał się, że Książę mówi serio – w końcu miał już romans z niejedną kobietą, niektóre z nich naprawdę gorące.

Tymczasem ogłoszono datę ślubu – 9 lipca 2011 roku. Wówczas będzie miała miejsce ceremonia kościelna, zaś ślub cywilny planowany jest dzień wcześniej.

Co ciekawe, Wittstock nie ma urody klasycznej piękności. A Albert, który ma dwoje nieślubnych dzieci, dotychczas wybierał wyłącznie panie podziwiane przez miliony – jego dziewczynami były m.in. Claudia Schiffer, Angie Everhart, Catherine Oxenberg czy Brooke Shields.

 
30 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

co to znaczy kabotyn?

wlsnie ze to zaden kobeciarz tylko pedzio, po co klamie kozaczek ze to kobieciazrz buractwo i tyle

gość, 23-07-10, 16:06 napisał(a):gość, 23-07-10, 16:01 napisał(a):gość, 23-07-10, 13:55 napisał(a):Po śmierci Alberta jeśli umrze bez prawowitego potomka tron przejmie jego siostrzeniec syn księżnej Karoliny -Andrea Casiraghijego siostra Karolina nie siostrzeniec Andreaa chu… to kogo obchodzi?TEN,kto będzie naznaczony w testamencie!

gość, 23-07-10, 18:54 napisał(a):prostak ;]dlaczego?

wspolczuje tej kobiecie – przeciez to kabotyn. Po co komu taki maz?

przeciz o gej

prostak ;]

no cos nie bardzo ta pani, on tez pikny nie jest, dzieci nie beda urodziwe jak te jego siostr

gość, 23-07-10, 09:56 napisał(a):gość, 23-07-10, 07:49 napisał(a):to sobie wybrał chłopak. co za poczwara.a TY JAK WYGLĄDASZ?i tak za ładna dla takiego koczkodana?? dla takiego łysiejącego paskudztwa oczekujesz miss świata?? nie dla psa kiełbasa… nie pochlebiajcie sobie tak… najpierw popatrzcie jacy z was są przystojniaki a potem miejscie wymagania co do kobiet 😀 żenada

ten półłysy oblech kobieciarzem?? :D:D:D baby chyba na kase leciały bo chyba nie na urode 😀 hahaha ta jego kobieta ma strasznie wielkie ramiona

gość, 23-07-10, 16:01 napisał(a):gość, 23-07-10, 13:55 napisał(a):Po śmierci Alberta jeśli umrze bez prawowitego potomka tron przejmie jego siostrzeniec syn księżnej Karoliny -Andrea Casiraghijego siostra Karolina nie siostrzeniec Andreaa chu… to kogo obchodzi?

gość, 23-07-10, 13:55 napisał(a):Po śmierci Alberta jeśli umrze bez prawowitego potomka tron przejmie jego siostrzeniec syn księżnej Karoliny -Andrea Casiraghijego siostra Karolina nie siostrzeniec Andrea

No i super ; dd

Fajnie że się w końcu żeni 🙂

Po śmierci Alberta jeśli umrze bez prawowitego potomka tron przejmie jego siostrzeniec syn księżnej Karoliny -Andrea Casiraghi

To zdjęcie nie jest zbyt korzystne, ale Charlene to ładna babka:)Poza tym musi mieć mocny charakter, żeby wytrzymać z takim kobieciarzem.

Daliście niekorzystne zdjecia! Widziałam inne i ona jest śliczna!

Jak na syna Grace Kelly nie jest zbyt urodziwy;)No ale musi się w końcu ożenić…przecież jak tego nie zrobi to na tron wejdzie jego siostra Karolina…i co wtedy??:P

Jak na syna Grace Kelly nie jest zbyt urodziwy;)No ale musi się w końcu ożenić…przecież jak tego nie zrobi to na tron wejdzie jego siostra Karolina…i co wtedy??:P

gość, 23-07-10, 11:07 napisał(a):JAKIE BARY!w koncu jets byla plywaczka!!!! to normalne w tym sporcie!!!!!

jest dosc paskudna

JAKIE BARY!

Jak na syna Grace Kelly nie jest zbyt urodziwy;)No ale musi się w końcu ożenić…przecież jak tego nie zrobi to na tron wejdzie jego siostra Karolina…i co wtedy??:P

Nawet ładna ta dziewczyna.

Jak by nie było Albert jest synem Grace Kelly.Jestem ciekawa kto obejmie po nim tron ?

to sobie wybrał chłopak. co za poczwara.

gość, 23-07-10, 07:49 napisał(a):to sobie wybrał chłopak. co za poczwara.a TY JAK WYGLĄDASZ?

Powiedzmy sobie wprost, że Albert też nie jest klasyczną pięknością…;))

Pierwsza’’’’’’Rudy się żeni Gruby się żeni

i tak jest ładniejsza od niego