Książę Harry (38 l.) naśmiewał się ze swojego łysiejącego brata w słynnej autobiografii „Spare”. A sam ma problem z wciąż znikającymi włosami. Książę, którego czupryna wydaje się być coraz bardziej przerzedzona, ostatnio nabrała nowego koloru i… gęstości.

Książę Harry wybiera się do Anglii, znów bez Meghan

Nowe zdjęcie ze strony firmy BetterUp zajmującej się „transformacją” zdrowia psychicznego okazuje się być nową, pełniejszą wersją małżonka Meghan Markle. W sieci od razu zawrzało, „Co on ma na głowie”?

Myślę, że jest bardzo prawdopodobne, że używa nanogenowych włókien do włosów […] To sekret wielu gwiazd, który pomaga, gdy muszą natychmiast zagęścić włosy przed sesją zdjęciową lub filmem, powiedział ekspert SpexHair Spencer Stevenson w rozmowie The Sun.

Książę Harry i jego pełniejsza fryzura

Niektórzy internauci spekulowali, że nowa fotografia księcia Harry’ego została stworzony za pomocą Photoshopa i sam Harry nie miał z tym nic wspólnego. Ciekawe jedynie, czy autoryzował zdjęcie zanim pojawiło się ono w sieci. 

Zmieniono tytuły księciu Harry’emu

Książę Harry wybiera się do Anglii, bez towarzystwa swojej małżonki i dzieci, by uhonorować zmarłą w zeszłym roku babcię królową Elżbietę II. Mówi się również o kolejnej próbie pojednania z bratem i ojcem, która ma mieć miejsce w czasie jego zbliżającej się wizyty w ojczyźnie. Inni komentują, że to jedynie zabieg „PR’owy” i do żadnych rozmów nie dojdzie.