Książkiewicz pod opieką swojego eks
Weronika Książkiewicz po operacji kręgosłupa wraca do zdrowia. A czy wróci też do Krzysztofa Latka, swojego byłego chłopaka?
28-latka rozstała się z 44-letnim biznesmenem jeszcze przez diagnozą. Kiedy jednak ten dowiedział się o stanie zdrowia swojej byłej, zapomniał niemal, że już nie są parą.
Zdaniem Super Expressu Latek dba o Weronikę, jak może. Zjawia się codziennie, punktualnie o 15.00, przynosząc smakołyki, przytula i pociesza.
A jak to będzie, kiedy Weronika opuści szpital? Przekonamy się pewnie za jakieś 10 dni.
gość, 18-03-09, 18:24 napisał(a):strasznie mnie drazni ta laska ;/mnie też, gwiazda od 7 boleści…
Trzymaj się smoku
wiszące cyce, nadmuchany ryj i paskudne tleniona na kretynkę kłaki oto cała książkiewicz
no kto wie kto wie
gość, 18-03-09, 12:46 napisał(a):pokazał klasę facet 🙂 tak trzymać!Latko to damski bokser, a nie facet z klasą.
Fajnie jakby do siebie wrócili.. jeśli są naprawdę siebie warci i się kochają..Przyda jej się w takim momencie ktoś kto ją wesprze i tym bardziej w momencie kiedy musi być w zasięgu, bo na premierze Złotego Środka to jej nie było? Przynajmniej nie widziałam w relacji z tego eventu.
gość, 18-03-09, 18:32 napisał(a):A może Latko-damski bokser poturbował Książkiewicz? Ta z nim zerwała, dolegliwości jednak się nasilały,poszła do lekarza , postawiono diagnozę i musiała iść na operację. A teraz Latko lata do Ksiązkiewicz z kwiatami i czekoladkami, aby ta nie oskarzyła go o pobicie / To wszystko jest bardzo prawdopodobne…………Zgłoś to do “Faktu”, na pewno im się spodoba.
A może Latko-damski bokser poturbował Książkiewicz? Ta z nim zerwała, dolegliwości jednak się nasilały,poszła do lekarza , postawiono diagnozę i musiała iść na operację. A teraz Latko lata do Ksiązkiewicz z kwiatami i czekoladkami, aby ta nie oskarzyła go o pobicie / To wszystko jest bardzo prawdopodobne…………
strasznie mnie drazni ta laska ;/
niech znajdzie sobie nowego i młodego ;p
uwielbiam ją! 😀
Żaden eks,bo cały czas są razem.To tylko fakciory i superaki wymyślają rozstania,żeby mieć o czym pisać.A jak są razem to się nią opiekuje i tyle.
pokazał klasę facet 🙂 tak trzymać!
wygladaja jak tatus i coreczka
nie za bradzo ja lubie…
nie przepadam za nią
Ej Kurde, czy to nie przesada ? Znaczy ta różnica wieku ? Rozumiem 5 lat / 8 lat . Alee 16 lat różnicy !? o.O
moim zdanie ładnie z jego strony.
gość, 18-03-09, 10:30 napisał(a):jak ona sie nie brzydzi byc z takim starym dziadem, fuuuujjak ty możesz wytrzymać z własną głupotą bleeeee
jak ona sie nie brzydzi byc z takim starym dziadem, fuuuuj
nie lubię jej i jego też
Gdyby nie zadzierała nosa/bo nie ma o co/to można by ją było jakoś znieść!