Doszły do nas poruszające wieści z Wysp Brytyjskich. Wygląda na to, że Kate Middleton i Meghan Markle nie darzą siebie sympatią. Na jaw wyszła nieprzyjemna sytuacja, która miała miejsce przed ślubem księcia i księżnej Sussex. Informację podał brytyjski Daily Telegraph, a sprawę szczegółowo opisała Camilla Tominey – szanowana reporterka, która jako pierwsza poinformowała o tym, że Harry spotyka się z Meghan. Co stało się na tydzień przed królewskim ślubem?

Tu zamieszkają księżna Meghan i książę Harry – mamy ZDJĘCIA

Jak donosi dziennik, Kate płakała podczas przymiarek sukienki dla małej Charlotte, która była druhną na weselu. Dwa niezależne źródła przyznały, Kate czuła się bardzo rozemocjonowana po narodzinach księcia Louisa, przez co łatwiej było doprowadzić ją do histerii. Incydent miał miejsce w tym samym czasie, gdy Meghan pokłóciła się z królową o diadem. Nie wiadomo, co Meghan powiedziała Kate, jednak jej słowa z pewnością wpłynęły na emocjonalne zachowanie księżnej Cambridge. O sprawie poinformowały również inne magazyny, takie jak zagraniczny Cosmopolitan. Portale plotkarskie piszą o rzekomej kłótni pań, jednak te informacje nie zostały potwierdzone.

Czujemy, że niedługo kolejne „fakty” wyjdą na jaw. Czyżby przyjaźń między między Kate i Meghan była fikcją? Dziennikarka Daily Telegraph wyraźnie podkreśliła, że niesnaski między paniami zaczęły się jeszcze przed ślubem Harry’ego i Meghan.

ZASKAKUJĄCE słowa Sarah Ferguson o ślubie Meghan i Harry’ego

Czy to dlatego księżna i książę Sussexu wynoszą się z pałacu?

Księżna Kate płakała przez Meghan! Wiemy, co się stało!

Księżna Kate płakała przez Meghan! Wiemy, co się stało!

Księżna Kate płakała przez Meghan! Wiemy, co się stało!