Księżna Kate od początku swej „królewskiej kariery” zaskarbiła sobie sympatię ludzi tym, że nie zadzierała nosa i zachowując klasę jednocześnie wydawała się być „dziewczyną z sąsiedztwa”.

Księżna Kate KOMENTUJE plotki o czwartym dziecku

Prostolinijna, nie zmanierowana, otwarta i… ubierająca się w sieciówkach. Tak, to chyba najbardziej podobało się nam u Kate – choć księżna dysponuje niemałymi kwotami na stroje, potrafi kilka razy założyć tę samą sukienkę albo spódnicę z sieciówki.

Złośliwi zestawiają jej wybory z tymi, jakich dokonuje księżna Meghan znana z zamiłowania do kreacji najdroższych domów mody i gadżetów za kilka tysięcy złotych.

Tacy jak my? Kate leje piwo, a William popija zadowolony. Te ZDJĘCIA robią furorę!

Tym razem fani Kate znów mieli powody do satysfakcji – „ich księżna” na boisku w Belfaście, na którym grała w piłkę z młodymi zawodnikami, założyła buty, które można kupić na wyprzedaży.

To snickersy New Balance’s Fresh Foam Cruz V2 przecenione z 90 na 50 dolarów.

Niewykluczone oczywiście, że Kate wybrała buty, zanim zostały przecenione. Fakt jest jeden – model Kate można dziś kupić taniej, co otwiera pole do popisu wszystkim fankom stylu księżnej. Ciekawe, kiedy wyprzeda się cała linia 😉

The Duke and Duchess of Cambridge visit the Irish Football Association
The Duke and Duchess of Cambridge visit the Irish Football Association
a buty