Beyonce znalazła się na drugim miejscu w rankingu na najbardziej doskonałą twarz w show-biznesie. Naukowcy wymierzyli twarze celebrytek i sporządzili ranking dziesięciu najpiękniejszych. Która gwiazda wygrała?

Beyonce już nie rozjaśnia włosów? Diva jest teraz bardzo ciemną brunetką

Bella Hadid ma najbardziej symetryczną i idealną twarz według zasady złotego podziału

Według naukowców zasada złotego podziału obowiązująca w geometrii na gruncie urody sprawdza się doskonale. Badacze (naprawdę, nie mają się już czym zajmować?) zestawili wszystkie pomiary twarzy gwiazd. Pomierzyli ich czoła, nosy i oczy, przyjrzeli się ustom. Następnie uszeregowali gwiazdy, których proporcje są najbliższe ideałowi i tak powstał ranking najbardziej idealnych twarzy.

Uważana za jedną z najpiękniejszych aktorek, teraz bardzo się zaniedbała? (ZDJĘCIA)

Kto znalazł się w pierwszej dziesiątce? Mamy obawy, że trafił tam w większości panie, które sporo poprawiały w urodzie. Zgrabne noski, odpowiednio podkreślone kości policzkowe, poprzerabiane usta. No cóż… W XXI wieku wystarczy trochę zainwestować, by zbliżyć się do ideału;)

Bella Hadid lansuje nowy trend – to będziemy nosić jesienią!

Miejsce pierwsze w rankingu zajęła Bella Hadid. Proporcje jej twarzy są bliskie perfekcji. Bella wyprzedziła Beyonce i resztę „ekipy”.

Całą dziesiątkę znajdziecie w galerii poniżej:

 

Naukowcy wybrali 10 gwiazd o najbardziej IDEALNYCH rysach twarzy