Bella Hadid (22 l.) w poniedziałkowy wieczór pojawiła się razem z siostrą Gigi na MTV VMA. Siostry założyły bliźniacze stylizacje w podobnym odcieniu nude. Modelki wiedzą, w jaki sposób przyciągnąć uwagę w swoją stronę.

Bella Hadid szybko opuściła klub po tym, jak jej były The Weeknd pojawił się w tym samym miejscu!

Wyluzowana Bella Hadid w kamizelce moro spaceruje po Nowym Jorku

22-letnia Hadid została zauważona sama, gdy spacerowała dzień po medialnej imprezie po ulicach Nowego Jorku.

Bella Hadid tego dnia miała na sobie sprane spodnie jeansowe z prostymi nogawkami. Na górę założyła zwykłą, białą koszulkę a na wierzch kamizelkę moro. Buty dobrała pod kolor kamizelki. Stylizacja Belli miała być wygodna i idealna do spacerowania po mieście. Modelka miała na ramieniu małą czarną torebkę. Hadid tego dnia postawiła na masę dodatków. Na szyję założyła czarny naszyjnik z łańcuchem. Mnóstwo złotej biżuterii mieniło się w promieniach słońca, w tym kolczyki i sporo złotych pierścionków. Całą stylizację Bella dopełniła okularami, których szkła były w czarnym odcieniu.Telefon Hadid trzymała cały czas w dłoniach. Myślicie, że od zerwania z The Weeknd, Bella na nowo zaczęła randkować?

Modelka nadal miała włosy tak samo uczesane jak poprzedniej nocy, podczas rozdania nagród MTV VMA. Bella z pewnością bawiła się przednio. Jak napisała na swoim Instagramie, to był jej pierwszy raz podczas rozdania nagród MTV Video Music Awards.

Bella Hadid

Wyluzowana Bella Hadid spaceruje po ulicach Nowego Jorku w kamizelce moro. Fot.Forum/ Backgrid USA

Podobają się Wam Bella w wydaniu street style?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Bella Hadid i The Weeknd ZNÓW się rozstali; wiemy dlaczego

Bella Hadid przefarbowała włosy na BLOND; wygląda jak jej siostra Gigi

Gigi Hadid i Tyler Cameron udowadniają, że ich ROMANS rośnie w siłę! (FOTO)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

first time for everything !✨

Post udostępniony przez 🦋 (@bellahadid)