Która polska gwiazda mogłaby założyć klapki od Givenchy? (ZDJĘCIA)
Zdjęcia pokazujące jak naprawdę wyglądają polskie gwiazdy bez makijażu, po siłowni i w dresach, to dziś prawdziwa rzadkość.
Joanna Krupa bez makijażu wygląda jak… zupełnie inna osoba?
Polskie celebrytki i gwiazdki niechętnie pokazują swe prawdziwe oblicze. Zdecydowanie wolą pozować na ściankach w pełnych stylizacjach, umalowane i uczesane, ze starannie dobranymi dodatkami.
Trudno nam sobie nawet wyobrazić polską celebrytkę pomykającą po ulicy w klapkach. Nawet od Givenchy.
No, może Marina. Ale ta wybrałaby klapki ekstra – z futerkiem.
Noah Cyrus BEZ MAKIJAŻU, ale za to z przystojniakiem na plaży (ZDJĘCIA)
Tymczasem Khloe Kardashian w duchu amerykańskiego luzu swobodnie paraduje w czarnych klapkach. Do tego szlafrok i torba od Louisa Vuittona.
Szyk prosto z siłowni.
Bo liczy się wygoda;)










Bardzo fajnie mi sie podoba
Mieć tyle hajsu i wyglądać jak bezdomna-to już do tego trzeba talentu
Super Polska gwiazda 😀
To nie jest polska gwiazda.
zwykłe klapki jak z chińskiego bazaru tylko dodany napis Givenchy, nie ogarniam,tej głupoty… wole kuboty 😀
W USA to jest standard. Ludzie nie mają takiej s p i n y jak w Polsce. Tam rano można spotkać masę ludzi w szlafrokach w kapciach robiących zakupy czy jedzących śniadania w restauracjach.
Kuboty lepsze
Spoko klapiszcza:)