Któż to robi taki krzywy dzióbek? (FOTO)

natalie-dormer-R1 natalie-dormer-R1

Ćwiczenie mimiki przed lustrem nie jest niczym nowym ani wstydliwym – aktor powinien umieć nad nią panować, przynajmniej w jakimś stopniu.
31-letnia Natalie Dormer (Gra o tron, Tudorowie) albo nie chce, albo nie zdołała opanować tej trudnej sztuki.

Aktorka pozując do zdjęć ma w zwyczaju robić tzw. dzióbek. Trudno powiedzieć, by dodawał on jej uroku. A przecież gdy się uśmiecha, wygląda naprawdę atrakcyjnie. Natalie najwyraźniej woli kreować się na zmysłową, a nie radosną.
 

&nbsp
Któż to robi taki krzywy dzióbek? (FOTO)

Któż to robi taki krzywy dzióbek? (FOTO)

Któż to robi taki krzywy dzióbek? (FOTO)

Któż to robi taki krzywy dzióbek? (FOTO)

Któż to robi taki krzywy dzióbek? (FOTO)

 
41 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

To wygląda jak niedowład mięśni twarzy :/

Jest śliczna i ma piękne oczy.

Pogieło ją wygląda już nie powiem jak hehe. Niech pojdzie na operacje plastyczną 😀

W ciemnych włosach wygląda o niebo lepiej

Pogięło ją:)

jaka rzadna jest

musi powiekszyc usta

Wygląda jak niedodupcona jakaś:)

Ona ma poprostu taką urode i taką naturalna mimikę! kto ja oglądał w filmach to o tym wie doskonale..

gość, 26-03-13, 10:53 napisał(a):Była cudowna jako Anna Boleyn w Tudorach !!Piękna i mądra!pfffffff.. a co znasz osobiscie??

krzywy ryj

Natalie ma wyjątkową urodę. Nie jest ani klasyczna, ani egzotyczna, ale ta kobieta niewątpliwie ma w sobie “to coś” 🙂 Ja uważam, że ten dzióbek dodaje jej uroku. Natalie jest seksowna i intrygująca i co najważniejsze aktorką jest genialną. Kiedy pojawia się na ekranie po prostu kradnie show. Zdaje sobie sprawę, że wielu osobom się nie podoba, ale ja ją podziwiam:)

hhaha ta mina jest tak idiotyczna

ona zawsze robi taki krzywy dziób..wogóle cala krzywa jest..

lepsze to niż wciągnięte policzki honey

co za kretyni pracują w redakcji kozaka? ona nie robi dzióbka tylko ma taką twarz-.-

ona nad tym ie panuje, to jest kwestia mimiki i rozwinięcia pewnych mięsni.. do likwidacji u logopedy…

może aktorką jest dobrą ale nie znoszę na nią patrzyć własnie ze względu na jej twarz i ten “dziubek”

gość, 26-03-13, 16:16 napisał(a):Natalie ma wyjątkową urodę. Nie jest ani klasyczna, ani egzotyczna, ale ta kobieta niewątpliwie ma w sobie “to coś” 🙂 Ja uważam, że ten dzióbek dodaje jej uroku. Natalie jest seksowna i intrygująca i co najważniejsze aktorką jest genialną. Kiedy pojawia się na ekranie po prostu kradnie show. Zdaje sobie sprawę, że wielu osobom się nie podoba, ale ja ją podziwiam:)Anne Boleyn zagrała genialnie. Zgadzam się z tobą w 100% ze kradnie całe show! Gra o tron z jej postacią też zapowiada się ciekawie

Natalie to świetna aktorka. A ten “dziubek” dodaje jej uroku. 🙂

Hehe jak gusta są różne! Nigdy nie zrozumiem zachwytów nad tą panią gdyż wg mnie jest bardzo ale to bardzo przeciętną z urody kobietą, w sumie delikatnie mówiąc, a na powyższych zdjęciach to już wyjątkowo niekorzystnie wyszła. Bardzo mi ją przypomina ta polewająca się mlekiem z donatana tylko tamta modelka jest dość ładna. Widziałam ją tylko w tudorach więc trudno mi stwierdzić po jednej roli czy jest dobrą aktorką ale w tudorach fajnie wypadła.

przeciez ona ma po prostu takie rysy, jezuu ludzie jakie artykoly bzdurne

gość, 26-03-13, 09:42 napisał(a):Juz jest wdowa w serialu hahaW książce podwójną 🙂

Była cudowna jako Anna Boleyn w Tudorach !!Piękna i mądra!

Ma bardzo ciekawą urodę, jest ładna, wyróżnia się na tle idealnych piękności

Niezwykle piękna, intrygująca kobieta!

Uwielbiam Natalie, rolą w Tudorach zdobyła moje serce (choć jestem kobietą) świetna aktorka……i nieprzeciętna uroda.

Juz jest wdowa w serialu haha

Jest piękna, a co najważniejsze naturalna – dla mnie najpiękniejsza aktorka tego pokolenia

jest przepiękna

gość, 26-03-13, 06:28 napisał(a):kogo ona gra w grze o tron?Żonę najmłodszego Baratheona, tego co bzyka jej brata.

strasznie niesymetryczna twarz.

Ta kobieta jest brzydka jak tegoroczna wiosna w Polsce.

piękny kolor oczu

Radzę obejrzeć Dynastię Tudorów, w której gra. Jest świetna! Co z tego, że ma usta jakie ma?

jasne. lepiej żeby się napompowała. jak komuś widać naturalną mimikę to już jest źle, co?

ale dziwna twarz .

kogo ona gra w grze o tron?

A moze ona juz tak ma ze chce zrobic kaczy dziub a wygodzi z tego fala

Brakuje Wam pomysłów na artykuły? 😐

To od lodow ze starszymi