Kuba Wojewódzki, chociaż uznawany jest za Króla TVN-u i osobę, która chodzi własnymi ścieżkami, teraz postanowił iść za tłumem i otworzyć własny biznes.

Doda u Kuby Wojewódzkiego? Film na Insta gwiazdy zelektryzował fanów gwiazdy

Na podobny pomysł wpadli już: Maja Bohosiewicz – kwiaciarnia i internetowy sklep z ubraniami, Sonia Bohosiewicz – restauracja sushi, Doda i Kuba Wesołowski – hotel, Piotr Adamczyk – restauracja Stary Dom, Marek Konrad – sklep z winami.

W czwartkowy poranek dziennikarz na Instagramie pochwalił się nowym projektem. Opublikował zdjęcie, na którym widzimy jego lokal w jeszcze surowym stanie.

Uwaga. Razem z moim wspólnikiem otwieramy nowe miejsce w Warszawa "Niewinni czarodzieje" w Elektrowni Powiśle. 2/3 restauracja 1/3 klub. Zawsze chciałem być jak Humphrey Bogart z "Casablanki". Dla tych którzy śledzą mnie na Instagramie będą niespodzianki
czytamy w opisie.

Kuba Wojewódzki CAŁUJE się z popularnym aktorem!

Lokal pojawi się na zrewitalizowanym terenie dawnej elektrowni. Obecnie miejsce to przeznaczono pod apartamenty, sklepy i knajpy. Prawdopodobnie będzie to kolejne modne miejsce w stolicy, gdzie będzie przesiadywać „elita” warszawska.

Podoba Wam się nazwa knajpy?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nocne wywoływanie wiosny 🤠🙌🌿 #powiśle @basebo.drive

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)