Najmłodsza miliarderka świata jest bohaterką sesji i gwiazdą okładki nowego numeru amerykańskiego Harper’s Bazaar. Kylie Jenner (22 l.) na zdjęciach wygląda niczym francuska księżniczka z XVIII wieku.

Kylie Jenner chwali się zdjęciami z przyjęcia Stormi. Przygotowała dla córki prawdziwy KARNAWAŁ

Wielkie blond peruki, ogromne kreacje, drapowane suknie i kapelusze z piórami – to tylko kilka motywów z przepysznej sesji, jaką znaleźć można w nowym HB. 22-latka w stylizacjach nawiązujących do mody sprzed killku stuleci prezentuje się niezwykle.

Sesja na pewno nie jest mininalistyczna, nie jest też „eko” – szczególnie jeśli chodzi o suknie i fryzury. Ale do Kylie pasuje idealnie!

Jest dużo różu, kostiumy ocierają się o kicz. Świetnie przy tym pasują do urody Kylie, która sama wygląda plastikowo i sztucznie.

Marina z Liamem w Zakopanem; taki WÓZEK miała sama Kylie Jenner!

Zobaczcie kilka zdjęć z sesji, więcej znajdziecie tutaj.

View this post on Instagram

“I’m just trying my best, even though she’s still little, to remind her how blessed we are and that this isn’t normal, the way we live. It’s just our life. People want to take pictures. I think she would feel differently if I was always covering her face like, ’Don’t look!’” —@kyliejenner. Link in bio to read more on how Kylie’s raising Stormi.⁣ ⁣ ⁣⁣ ⁣⁣ Photography: @morellibrothers ⁣⁣ Fashion editor: @joannahillman⁣⁣ Interview: @christinelennonplus2⁣ Hair: @jesushair⁣⁣ Makeup: @makeupbyariel ⁣⁣ Manicure: @chaunlegend⁣ ⁣ Kylie wears @carolinaherrera, @piersatkinson, and @beladorajewelry; On Stormi: @susannelivelydesigns, @bonpoint, and @babybeauandbelle

A post shared by Harper's BAZAAR (@harpersbazaarus) on