Leszek Stanek (35 l.) to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych postaci, które biorą udział w programie Azja Express.

Sympatię widzów zyskał po raz kolejny, kiedy udostępnił film na swoim Facebooku, który był autorstwa ekipy Mleko pod Nosem.

Choć samo wideo zostało bardzo pozytywnie odebrane przez Internautów, to choreograf pragnął wytłumaczyć się z zamieszczonego materiału.

Zobacz też: Leszek Stanek OŚMIESZA Renatę Kaczoruk! Udostępnił przezabawny film (VIDEO)

Aktor stwierdził przy tym, że nie miał zamiaru obrazić Renaty Kaczoruk, a jedynie:

Szanowne redakcje, przyjaciele, znajomi, rodzino dalsza i bliższa:) Drogą wyjaśnienia umieszczenia przeze mnie w dniu wczorajszym śmiesznego filmiku z YT: nie ładnie jest pisać że „ośmieszam” moją koleżankę z programu (jeśli tak ktoś to odebrał to przepraszam:) Prawda jest taka że wspomniany filmik (nie mojego autorstwa;) jest również paszkwilem wymierzonym w moją osobę a że mam dystans i podoba mi się taki paszkwil to pozwoliłem sobie przedstawić go Wam:)

Wyznał przy tym, że zawodników programu cieszy również to, że show jest tak szeroko komentowane przez fanów:

To co pisałem na temat mojej koleżanki @renul_ka w tym samym poście jest również prawdą:) z czasem my jako uczestnicy nabraliśmy dystansu do sytuacji i teraz śmiejemy się z tego. Rozumiem również że dla wielu odbiorców sprawy są traktowane bardzo na bieżąco a tym samym emocje które towarzyszą Nam wszystkim w tym programie. Bardzo się ciesze że program Azja Express wzbudza tyle emocji bo o to właśnie chodziło!

Zobacz też: Iza Miko i Leszek Stanek NADZY na zdjęciu! (FOTO)

Oraz:

Dla mnie była to przygoda której życzę każdemu wiec baaaardzo Was wszystkich proszę abyście nie wkręcali zbędnych emocji zwłaszcza miedzy moją skromną osobę a innymi uczestnikami:) Przyznaje że czasem i ja gadam głupoty ale komu się nie zdarza? 😉 Dlatego też skłonny jestem dalej już nie komentować tematu jakiejkolwiek manipulacji! Pozdrawiam jak zwykle serdecznie:) LS

Drogi Leszku! My wszystko rozumiemy i cieszy nas Twoje poczucie humoru! Mamy również nadzieję, że nie ma napiętej sytuacji między Tobą, a Renatą.

Zobacz też: Renata Kaczoruk odpowiada hejterom i opowiada o tym, dlaczego Kuba nie pochwala jej wyborów

Choć z drugiej strony obawiamy się, że modelka może nie mieć dystansu do zamieszczonego filmu.

Leszek Stanek tłumaczy się z filmu o Renacie Kaczoruk

Leszek Stanek tłumaczy się z filmu o Renacie Kaczoruk

Leszek Stanek tłumaczy się z filmu o Renacie Kaczoruk