Lewa opycha się pączkiem i USUWA komentarze na Instagramie

l-d-32-R1 l-d-32-R1

Anna Lewandowska w tłusty czwartek zaryzykowała i pozwoliła sobie zjeść jednego tradycyjnego pączka. Nie omieszkała także pochwalić się przepisem na swoje własne, zdrowe pyszności. Zachęca fanki do zgrzeszenia w ten jeden dzień w roku.

Anna Lewandowska chwali się POŚLADKAMI (Instagram)

Okazuje się, że nie wszystkie uwagi fanów są Lewej na rękę. Usuwa niewygodne komentarze, szczególnie te dotyczące zdrowia i nawyków żywieniowych – czyli czegoś, w czym WAG czuje się specjalistką. Samozwańczą:

 

– Dlaczego usunęła Pani mój komentarz w którym przypomniałam, że od kilku lat twierdzi Pani o swojej rzekomej nietolerancji na gluten i niewskazane jest jeść w Pani przypadku tradycyjnych pączków ? Nie musi Pani wypisywać do mnie w prywatnych wiadomościach 🙂

– pisze jedna z obserwujących.

Fani ironicznie komentują zdjęcie Lewandowskiej opychającej się pączusiem z marmoladą. Nie każdy przecież może pozwolić sobie na złamanie diety, nawet w tłusty czwartek:

– Ugryzła i wypluła?

– To chyba jakiś fit pączek😜

– znowu kopia z konta Chodakowskiej. Proszę o więcej kreatywności !

Najwyraźniej Lewandowska nie może znieść krytyki i chce, aby jej wizerunek kojarzył się z perfekcyjną fit-trenerką-mamą.

Psychodietetyk o Annie Lewandowskiej: to ma DESTRUKCYJNY wpływ na kobiety

Myślicie, że czyszczenie komentarzy i zjedzenie pączusia raz do roku wystarczy, żeby utrzymać status wyluzowanej WAG?

Tłusty czwartek to niewątpliwie największe i najbardziej lubiane święto przez „pączkożerców”🍩😁😁😁😁 To co wsuwamy pączki? ✋🏻✌🏻 Podążając za hasłem z mojej koszulki: shoes & spaghetti – może powinniśmy je dziś zmienić na shoes i…tradycyjny pączek ✌🏻 ? Czy mnie zdarza się grzeszyć żywieniowo i czy zjem tradycyjnie przygotowanego pączka? 😉 No pewnie, że zjem! 🍩🍩🍩🍩🍩🍩🍩🍩🍩🍩🍩🍩 Ale, ale nie zapominam o tych co nie mogą pozwolić sobie na tradycyjnego pączka, ze względu czy to na nietolerancje czy alergie pokarmowe, nie zapominam o tych, którzy naprawdę nie mają wyboru i nie mogą sobie pozwolić nawet na jednorazowe grzeszki. ❤️✋🏻 Tym razem będą to FAWORKI/ciasteczka, przygotowane bez pszenicy i nabiału oraz zeszłoroczne PĄCZKI. 👉🏻 znajdziesz na blogu twww.hpba.pl Czekam na Wasze zdjęcia —> szukać Was będę przez 👉🏻 #annalewandowska🍩 a ktoś szuka innych zamienników ? Może 🍫🍫🍫 @foods_by_ann #healthyplanbyann #smile #chillout #pączki #foto @martawojtal ❤️❤️ So, are we eating donuts??🍩😁😁😁😁 ✋🏻✌🏻 Following the slogan from my shirt: shoes & spaghetti – maybe we should change it today for shoes and … traditional donut ✌🏻?

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Lewa opycha się pączkiem i USUWA komentarze na Instagramie

Lewa opycha się pączkiem i USUWA komentarze na Instagramie

Lewa opycha się pączkiem i USUWA komentarze na Instagramie

 
79 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Po samej twarzy widac , ze to zakompleksione babsko w dodatku mega sztuczne. Jest wszedzie tam gdzie jest blask fleszy i po co ? Przeciez jest niby tak naturalna osoba 😂 A jej niby super cialo ? Wystarczy rozejrzec sie na ulicy ile normalnych , prostych dziewczyn ma postawe o wiele lepsza od niej. A Ona sama ? Zanim zostala zona Lewego nikt nie wiedzial kim jest mimo osiagniec w karate czy co to tam robila. Prawda taka, ze kariere zrobila, ale kosztem meza. Bo wiedzy o “jedzeniu” brak jej naprawde. I pamietajcie zeby nie korzystac z mikrofalowki gdyz powoduje depresje jak to stwierdzila Pani Lewandowska 😀😀

zakonpleksiona wiocha ! nie moge patrzec na ten wredny usmiech Ani

Sprobujcie przez 4-7 dni unikac pszenicy, zrozumiecie czemu ona tak to promuje. Ja od late sie nabijalam z tej histerii, przypadkowo spedzilam 3 dni jedzac bez glutenu i sie bardzo zdziwilam, nawet nie wiedzialam,ze mialam tak opuchniete cialo od pszenicy. I bez niej czuje sie jak mlody bog. W testach rzadko wychodzi nadwrazliwosc na gluten, mozna nie miec celiaklii nawet a miec powazne dolegliwosci, a pszenica to masakra dla organizmu, zwlaszcza GMO.

Jak byście ruszyły dupe na siłownię to tez byście mogli jeść paczki. Ktos kto nie ćwiczy noe zrozumie….

Robi negatywny PR Lewemu. Szkodzi coraz bardziej

Ona tylko swój czubek nosa widzi. Śmieszna do kwadratu.

Już ya to jest taka żałosna, że masakra. W zeszłym roku pączki z batatow a teraz na siłę chce pokazać, że jest normalna, a i tak ma kij w dupie.

Cokolwiek by nie zrobila to jest wam źle. Bezglutenowy paczek źle normalny też zle paranoja.

Zeszłoroczne pączki??! No to smacznego!

Fajna babka ta Lewandowska j potrafi skopac tylek 🙂

Za co ona tego dietetyka zrobiła ? Chyba zapieniądzę,bo rozumu i niej brak !

gość, 08-02-18, 22:29 napisał(a):Za co ona tego dietetyka zrobiła ? Chyba zapieniądzę,bo rozumu i niej brak !Zjadłam dziś 7 pączków i jak na razie nie odczuwam jakiś skutków ubocznych a takiej Lewandowskiej to już by chyba marmolada tyłkiem wyszła.

Nie bardzo rozumiem Co roku twierdzi ze Nie moze jesc paczkow Bo gluten itp a teraz zmienia front o Co chodzi zapewne w ten sposob zarabia wiecej moze jakas cukiernia ma z nia unowe a to reklama.. Szczerze to jest jakis koszmar z nia ksiazki batony ubrania artykuly dla dzieci boshe Co jeszcze

utrzymać wyluzowany wizerunek? hahahahah, przecież ona jest mega nielubiana, sztuczna, a do luzu to jej daleko!

Brzytk@ kobieta urodowo nic specjalnego i kto to wogule jest ?

Zjadłam dziś 7 pączków i jak na razie nie odczuwam jakiś skutków ubocznych a takiej Lewandowskiej to już by chyba marmolada tyłkiem wyszła.

Noe moge sie doczekac kiedy lewy skonczy kariere i na profile healthy ann pies z kulaqa noga nie wejdzie.

Nie mogę na nią patrzeć

Ona jest jakas pojebana i zero mózgu i rozumu szkoda na nią w ogóle patrzeć

Tluuuszcz to bialkoooo sia la la la la

Fuj…tak klamac

Róbmy swoje mając w du…e celebrytów

W ubiegłym roku były pączki, które wyglądały jak drewno. W tym roku, żeby być bardziej ,,naturalną” pozuje z prawdziwym pączkiem. Bezczelna kopia Chodakowskiej. I ta mina, jakby wylew przeszła. Wiek to tylko liczba, można być dorosłym i zachowywać się jak upośledzona umysłowo gimnazjalistka.

Można jeść wszystko tylko z umiarem!!!! Dużo było tych diet tych artykułów czego nie jeść a po paru latach wycofują się z tego!!! Najważniejszy jest umiar w jedzeniu!!!!!!!!

Ludziska przestancie uwielbiac innych i napychac ich kieszenie i zrobcie wreszcie cos ze swoim zyciem a najlepiej odlaczyc internet

Nagle sie Anusi odwidzialo? Papuguje po Chodakowskiej, jeszcze w 2016 roku jadla paczki buraczane hahah

Jak zwykle wszystko na pokaz na sprzedaz a tak naprawde sciema do czego dazy dzisiejszy swiat

To już nie ma tej celiakii? Niech się podzieli lekarstwem na te chorobę, wiele osób naprawdę cierpiących przez to by chętnie tez się wyleczyło!

Ja proponuje Ani zjeść ale snikersa:-)

Aniu, ja jednak proponuję zjeść Snickersa 🙂

No i co ze firme na nazwisku meza zbudowala?Wiele kobiet,czy dzieciakow z bogatych domow ma okazje dzieki pieniadzom meza czy rodzicow stwrzyc firme, fundacje, ale nic nie robia, tylko sie bawia i stroja.

No to mi nowina!

Nudna, klamczucha, ksero-girl

gość, 08-02-18, 16:14 napisał(a):Bo polaczki sa straszni. Tylko zazdrość i hejt… Ja tam.się cieszę z jej sukcesowJakich sukcesów? Firma na nazwisko męża, zbudowana na kłamstwie. To nazywasz sukcesem?

gość, 08-02-18, 16:14 napisał(a):Bo polaczki sa straszni. Tylko zazdrość i hejt… Ja tam.się cieszę z jej sukcesowA ja się wolę cieszyć ze swoich 🙂 Ale jak się nie ma co się lubi…

gość, 08-02-18, 17:08 napisał(a):No i co ze firme na nazwisku meza zbudowala?Wiele kobiet,czy dzieciakow z bogatych domow ma okazje dzieki pieniadzom meza czy rodzicow stwrzyc firme, fundacje, ale nic nie robia, tylko sie bawia i stroja.Bo ona uważa, że wszystko sama osiągnęła, że sama zapracowała na swoje szpetne nazwisko. To jest kłamstwo.

rok temu na fejsie toczyła boje z ludźmi i twierdziła że absolutnie od diety nie ma żadnych odstępstw i pączka na tłusty czwartek nie zje nigdy, bo jakby tak sobie robić wyjątki to potem wyjątek na jedne święta, drugie święta itpale widocznie był kiepski PR i w tym roku zmiana frontu:D

Bo polaczki sa straszni. Tylko zazdrość i hejt… Ja tam.się cieszę z jej sukcesow

Stara pijaczka

lubiłam ja, ale już mi sie rzygać chce newsami o niej

Pewnie to pączek z jarmużem😂

gość, 08-02-18, 14:40 napisał(a):Ale ona nigdzie nie napisała, że ten pączek ma gluten. a ty umiesz czytać ze zrozumieniem, czy jesteś jedną z jej fanek, które łykają wszystko jak pelikany. TRADYCYJNIE PRZYGOTOWANY PĄCZEK – to pączek z glutenem….

nie rozumiem takiego pozowania do zdjęć jakaś nowa głupia moda , mrugnięcie oczkiem i wywalenie języka w kąt ???

gość, 08-02-18, 12:56 napisał(a):12:50 wątpię o twojej figurze.Ludzie dajcie spokój przecueż każdy ma prawo pisać co chce czy ma czy nie ma racji. Zazdrościcie Pani Ani bo same w życiu niczego nie dokonałyście . Żal mi was!!!Akurat jednego jestem pewna – większość kobiet piszących tu doszła SAMA do większej ilości osiągnięć, niż Anka. W tym tkwi cały sekret tego, dlaczego ona nigdy nie będzie lubiana.

To gdzie wy mieszkscie jesli dla was Lewandowska jest ladna? Na jakims z.a.d.u.p.i.u i chyba w zyciu ladnej kobiety nie widzialyscie.

No niestety, ale nietolerancja na gluten to celiaklia. Powazna choroba ukladu pokarnowego. Nie ma poza tym nie ma czegos takieho jak alergia na gluten, czy nietolerancja. Moz3 byc albo choroba albo zdrowie

Żenująca baba która nie umie się ubrac

gość, 08-02-18, 13:34 napisał(a):Bo Lewandowska ma figurę bardzo przeciętna, brak tylka, brak cycków po prostu chodząca przeciętność. Boje się jak zryw yhladasz skoro dla Ciebie to niedościgniony ideał..no lepiej sobie wstawić cycki jak chodakowska,,, lewa jest zwyklą dziewczyną uprawiającą od zawsze sport i dlatego przekonuje mnie bardziej, chodakowska jest manipulatką dającą twarzo-tyłek do wszystkich produktów i czeka gdzie wbić szpilę lewandowskiej w swoich postach, na pewno zaraz się odniesie na swoim insta do tego pączka zeby jadowicie wpleść w długi elaborat przytyk do lewej

gość, 08-02-18, 13:34 napisał(a):Bo Lewandowska ma figurę bardzo przeciętna, brak tylka, brak cycków po prostu chodząca przeciętność. Boje się jak zryw yhladasz skoro dla Ciebie to niedościgniony ideał..Ktoś może biegać maratony ale nie będzie mieć pośladków jak “fit” laski z Instagrama. Kwestia celów, niektórzy ćwiczą, żeby sobie zbudować tyłek i wyrzeźbić talię a niektórzy dla kondycji.

Ktoś nadgryzl i dał do zdjecia…hahahah