Chociaż Ania i Robert Lewandowscy od samego początku nie pokazują twarzy Klary, mimo to często publikują w mediach społecznościowych ich wspólne chwile.

Anna pokazała portret swojej córeczki! Klara jest na nim niemowlakiem

Tym razem Ania na swoim Instastories wrzuciła zdjęcie, na którym Robert, jeszcze w kurtce i butach, wita się albo żegna z córką. Widać, że zdjęcie nie było pozowane, a Lewandowskiej udało się uchwycić idealny moment.

Lewa OPATULIŁA Klarę i bawi się z nią na śniegu. Mają BAJECZNE święta

Klarcia już w maju skończy dwa latka i włosy jej już sporo podrosły. Uwagę zwraca jej fryzura – w ostatnim czasie często możemy widzieć ją w dwóch kucykach. Z pewnością jest to pomysł Ani Lewandowskiej.

Lubicie takie upięcia u dzieci?

Lewandowska uchwyciła niezwykły moment Roberta z Klarą

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Sweets for kids? Sure!🥧🥧🥧 Thanks to HEALTHY substitutes. We are already learning healthy habits! Today, zucchini cake (recipe on the blog www.healthyplanbyann.com and @babybyann) __________________________________________ Słodkości dla maluchów? No pewnie! Dzięki ZDROWYM zamiennikom. My już wspólnie uczymy się zdrowych nawyków. Np. najnowsze ciasto z cukinii (przepis na blogu www.hpba.pl a więcej zdrowych przekąski w znajdziesz na @babybyann) 🥧🥧🥧🥧🥧🥧🥧🥧🥧🥧🥧 Wspólne przygotowywanie smakołyków to same plusy: ➡ po pierwsze samodzielnie wykonana przekąska przyniesie nie tylko zadowolenie z zaspokojenia „słodyczowego głodu”, ale również da satysfakcję z własnoręcznego przygotowywania łakoci. A do tego będzie masa zabawy i radości 🙌 ➡ a po drugie będziemy mieć pełną świadomość tego, co znajduje się w słodkim posiłku – unikniemy zbędnych dodatków, takich jak: syrop glukozowo-fruktozowy, tłuszcz palmowy, sztuczne aromaty i barwniki czy substancję konserwujące. ➡ A jeśli głód słodyczowy jest tak ogromny, że nie ma mowy o wspólnym „pichceniu”, to proponuję zdrowe zamienniki➡ batoniki🍫 _________________________________ #healthy #babybyann #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Koniec niedzieli mobilizuje do zrobienia wstępnego planu na kolejny tydzień. Pewnie znacie to z autopsji🙈 Podczas planowania (w naszych stałych obowiązkach) zwróćmy uwagę na to co ważne, o czym często w naszych planach zapominamy. Plan tygodnia: Słuchać Przytulać Kochać Śmiać się Marzyć Zrobić coś tylko dla siebie Życzę Wam dobrego tygodnia! A my z Klarcia lecimy do Taty ♥ ————————————————- Sunday is ending and im motivated to make a preliminary plan for next week. Probably for some people it will be a hectic week. I know this feeling. When planning, pay attention to what is important,it is often forgotten in our plans. Plan to: Listen Hug Love Laugh Dream Do something just for yourself Have a great week! together with Klara we are flying to see Dad❤ #positive #love #familly #life #smile #anna #healthyplanbyann #motivation #photo @anetazamielska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)