2017 rok był rokiem Luisa Fonsiego. Portorykański muzyka podbił wszystkie listy przebojów i wszystkie serca swoim gorącym kawałkiem Despacito. Wokalista stał się wielką międzynarodową gwiazdą.

39-letni Fonsi ma tysiące fanek, te zaś mają… pecha. Fonsi jest zajęty. Ma żonę i dwoje dzieci.

Luis Fonsi – kim jest jego żona?

Luis Fonsi po raz pierwszy ożenił się w 2006 roku z aktorką Adamari Lopez. Muzyk był z nią związany od 2003 roku. W 2005 roku u jego partnerki wykryto raka. Muzyk przerwał trasę koncertową, by być przy ukochanej i wspierać ją w leczeniu. Ostatecznie raka udało się pokonać. Para pobrała się, ale po 4 latach Luis i Adamari rozwiedli się.

Muzyk związał się z hiszpańską modelką, Aguedą Lopez. W grudniu 2011 roku na świat przyszła ich córka, Mikaela. W 2014 roku Luis i Agueda pobrali się. W grudniu 2016 roku, czyli dwa lata po ich ślubie, na świat przyszło drugie dziecko – syn Rocco.

20 grudnia jest w domu Luisa szczególnym dniem – to dzień urodzin obojga jego dzieci. W tym roku muzyk upamiętnił urodziny Mikaeli i Rocco na swoim Instagramie.

Żona Luisa Fonsi jest piękną kobietą – w 2017 roku para pojawiała się razem na oficjalnych uroczystościach, pozowała na czerwonych dywanach.

Zobaczcie zdjęcia.

Luis Fonsi - kim jest jego żona?

Luis Fonsi - kim jest jego żona?

Luis Fonsi - kim jest jego żona?

Luis Fonsi - kim jest jego żona?

Luis Fonsi - kim jest jego żona?

Feliz Navidad…

Post udostępniony przez Luis Fonsi (@luisfonsi)