24-letnia Katarzyna Grabowska nie mogła znieść tego, że Maciej Zakościelny poświęca więcej czasu karierze, niż ukochanej i postanowiła zakoñczyć ich związek. Aktor jednak nie płakał długo i niebawem znowu się zakochał. Tym razem padło na Izabellę Miko, Polkę pracującą w Hollywood jako aktorka.

Izabella ma już za sobą kilka produkcji, m.in. Wygrane marzenia, Straceni, Save the Last Dance 2, Bye Bye Blackbird. Obecnie pracuje nad The Spiderwick Chronicles z Nickiem Nolte. Aktorstwo to jednak prezent od losu, bowiem piękna Polka nie marzyła o tym jako młoda dziewczyna. Uczyła się baletu, ale dwukrotna kontuzja przekreśliła jej plany. Wówczas trafiła się okazja, aby zagrać w Litwo, ojczyzno moja i Izabella Miko połknęła haczyk.

– Wiedziałam, że najszybciej nauczę się aktorstwa w Stanach – wspomina.

Tam też została pracując jako modelka i równocześnie chodząc na castingi. Tak dostała się do filmu Wygrane marzenia. Obecnie mieszka w Hollywood, gdzie wynajmuje niewielki dom.

Maćkowi Zakościelnemu też chyba Stany przypadły do gustu – w każdym razie dał namówić się na kilka bankietów i ponoć ma nawet zamiar przenieść się do Hollywood. Całkiem możliwe, w koñcu związki na odległość nie mogą trwać wiecznie.

Poniżej fragment Coyote Ugly, gdzie możecie podziwiać \”grę\” Izabelli: