Magda Mielcarz pokazała nie tylko halloweenowy kostium, ale i…
Magdalena Mielcarz (38 l.) rzadko pojawia się na warszawskich salonach. Jako mama dwóch córeczek większość czasu spędza z rodziną, w Stanach Zjednoczonych. Do Polski przytaltuje sporadycznie, zazwyczaj w sprawach biznesowych.
Zobacz: Magda Mielcarz tęskni za kaloryferem na brzuchu
Modelka żyje jak Amerykanka – w końcu jej mąż, Adrian Ashkenazy, prawnik i biznesmen, jest Amerykaninem. Nic dziwnego, że w ich domu clebruje się Halloween.
W tym roku bawiła się cała rodzina. Mielcarz pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym oprócz niej pozuje mąż, są też dwie córeczki- 7-letnia Maja i młodsza 3-latka.
Cała rodzina przebrała się za bohaterów filmu Iniemamocni.
W rozmowie z TVP info Mielcarz tak mówiła o macierzyństwie:
Według mnie jedyną i niepodważalną rzeczą, filarem, który trzyma wszystko jest miłość. Jeśli dzieci wiedzą, że matka wszystko za nie odda, to jest podstawa. Oczywiście nie jest tak, że pozwalam córkom na wszystko, nie jestem też doskonała. Wydaje mi się, że te niedociągnięcia mają drugorzędne znaczenie.
W Stanach mamy są bardzo przygotowane. To ich macierzyństwo jest prawie jak kariera, są tak przygotowane jakby miały iść do pracy. Znają najnowsze metody nauczania, uczą się dużo o psychologii, bardzo się starają dobrze wypaść, mieć wszystko pod kontrolą. Ale myślę sobie często, że takie dziecko, które się wychowuje na trzepaku też się czegoś w życiu nauczy. Każdy życiorys, każdy z nas ma w sobie coś takiego, co sprawia, że czegoś się uczymy. Najważniejsze jest właśnie to wsparcie, miłość, szacunek, a nie próba ulepienia dziecka tak, jak my chcemy. Pozwólmy mu rozkwitać – mówiła modelka i wokalistka.
Kto wie, może jeszcze kiedyś spotkamy w Polsce całą rodzinę Magdaleny Mielcarz. Gwiazda mówiła bowiem tak:
Czytaj też: Magda Mielcarz: Z każdego da się zrobić Sophię Loren
Mam naturę nomada. Lubię się przenosić, mieszkać tu, tam. Lubię poznawać nowe miejsca, ekscytuje mnie to, że się coś zaczyna od nowa. Ja tak naprawdę myślę, że mogłabym się spakować i mieszkać w wielu miejscach na świecie. Teraz Los Angeles jest dla mnie wygodne z wielu względów, ale przyjdzie taki czas, kiedy będę się chciała spakować i przenieść do Polski. Tu wracam zawsze, tu się czuję swojsko. Tu wracają mi wszystkie wspomnienia z lat dziecinnych, tu jestem u siebie.
Na razie podglądamy jej życie w Ameryce.
Fajna rodzinka!




Mielcarz to tępa szmata i rasowe beztalencie. Sprzedała swoją stara dupę bogatemu żydowi z US o polskich korzeniach i ma kasę na niezłe zycie, botoksu i wypełniacze. Szkoda jednak ze nie zainwestuje w wypełnienie mózgu, bo tam próżno szukać czegokolwiek wartościowego. Nie jest wcale tez aż tak ładna za jaka uchodzi. Ma duży garbaty dłuższy nos z przerośniętymi chrząstkami, wypukłe oczy i duze wypukłe wysokie czoło, słabe włosiny. Ale rzeczywiście jak jest zrobiona to wygląd jest i tak najlepsza rzeczą jaka ma. Do piękności jednak jej brakuje (na pewno nie z takimi ostrymi rysami). Znam o wiele ładniejsze dziewczyny.
[b]gość, 02-11-16, 13:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-11-16, 12:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-11-16, 10:50 napisał(a):[/b]Jej mąż jest Żydem, nie Amerykaninem. Askhenazy to Żydzi którzy wywodzą się z okolic rzeki Ren w Niemczech. Ciekawe czy zmieniła wiarę na judaizm żeby go poślubić ?Jeśli urodził się w Ameryce to jest Amerykaninem[/quote]Dokładnie tak, podobnie jak żydzi od pokoleń mieszkający w Polsce są Polakami. Zresztą nie każdy o żydowskich korzeniach wyznaje judaizm, tak samo jak nie każdy ochrzczony w naszym kraju jest wierzącym katolikiem.[/quote]tak tak to nie są żydzi to rasowi Polacy szczególne ci w sejmie i w show biznesie
Iniemamocni mieli 3 dzieci!
Zaraz napuszecie ze glupia co?
Naturalnie piękna….
jest piekna ale twarz ma cala ostrzyknieta,wczesniej nie byla taka sliczna przed przerobkami, tylko ma swietnie zrobiona nie wyglada jak plastik
Naturalna PIEKNOSC
Idealne i niezmiernie regularne rysy twarzy. Laska nie potrzebuje makijazu. Jest naturalnie piekna, ze az posrac sie mozna. Zadroszcze bardzo pozytywnie!
aktorka z niej slabiutka,ale jest przepiekna,Najpiekniejsz Polka
Izabela Scorupco i Magda Mielcarz to 2 najladniejsze polki !
[b]gość, 02-11-16, 10:50 napisał(a):[/b]Jej mąż jest Żydem, nie Amerykaninem. Askhenazy to Żydzi którzy wywodzą się z okolic rzeki Ren w Niemczech. Ciekawe czy zmieniła wiarę na judaizm żeby go poślubić ?Jeśli pisząc głupoty poczujesz się lepiej to czemu nie, ulżyj sobie
[b]gość, 02-11-16, 19:45 napisał(a):[/b]Izabela Scorupco i Magda Mielcarz to 2 najladniejsze polki !Prawda !!!
[b]gość, 02-11-16, 19:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-11-16, 15:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-11-16, 14:22 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-11-16, 13:21 napisał(a):[/b]Moze i piekna, ale nie jest zbyt lotna. Drewno aktorskie, piosenkarka z niej zadna. Nawet slabo wypadla jako prowadzaca ” The Voice of Poland “. Lubie ja, ale takie sa faktyZawsze trzeba dowalić, nawet pod newsem o Halloween[/quote]Nie wolno sie obrazan na prawde[/quote]Nikt się nie obraża, to po prostu słabe.[/quote]Nie wypada osobie o ponadprzecietnej urodzie wytknac mankamenty ? Gdyby byla brzydka to byscie po niej jechali, ze ho ho
Ona jest śliczna i do tego naturalna a czas dla niej nie upływa ✌a mąż to tez fajny
[b]gość, 02-11-16, 15:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-11-16, 14:22 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-11-16, 13:21 napisał(a):[/b]Moze i piekna, ale nie jest zbyt lotna. Drewno aktorskie, piosenkarka z niej zadna. Nawet slabo wypadla jako prowadzaca ” The Voice of Poland “. Lubie ja, ale takie sa faktyZawsze trzeba dowalić, nawet pod newsem o Halloween[/quote]Nie wolno sie obrazan na prawde[/quote]Nikt się nie obraża, to po prostu słabe.
[b]gość, 02-11-16, 09:16 napisał(a):[/b]I ona wyglada na 38 lat nie to co Gosia Rozenek ktora twierdzi za ma tyle samo:Djak dla mnie Mielcarz wygląda na 25lat coś jak gwen stefani.
Jezu jaka Ona piękna
[b]gość, 02-11-16, 13:21 napisał(a):[/b]Moze i piekna, ale nie jest zbyt lotna. Drewno aktorskie, piosenkarka z niej zadna. Nawet slabo wypadla jako prowadzaca ” The Voice of Poland “. Lubie ja, ale takie sa faktyPodczas pierwszej edycji “Voice of Poland” Magda była całkiem dobrą współprowadzącą, w piątej edycji programu faktycznie wypadła źle. A głos ma akurat dość ładny, jej pierwsza piosenka była klimatyczna. Natomiast aktorką jest słabą.
[b]gość, 02-11-16, 14:22 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-11-16, 13:21 napisał(a):[/b]Moze i piekna, ale nie jest zbyt lotna. Drewno aktorskie, piosenkarka z niej zadna. Nawet slabo wypadla jako prowadzaca ” The Voice of Poland “. Lubie ja, ale takie sa faktyZawsze trzeba dowalić, nawet pod newsem o Halloween[/quote]Nie wolno sie obrazan na prawde
[b]gość, 02-11-16, 13:21 napisał(a):[/b]Moze i piekna, ale nie jest zbyt lotna. Drewno aktorskie, piosenkarka z niej zadna. Nawet slabo wypadla jako prowadzaca ” The Voice of Poland “. Lubie ja, ale takie sa faktyZawsze trzeba dowalić, nawet pod newsem o Halloween
[b]gość, 02-11-16, 14:22 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-11-16, 13:21 napisał(a):[/b]Moze i piekna, ale nie jest zbyt lotna. Drewno aktorskie, piosenkarka z niej zadna. Nawet slabo wypadla jako prowadzaca ” The Voice of Poland “. Lubie ja, ale takie sa faktyZawsze trzeba dowalić, nawet pod newsem o Halloween[/quote]Taka uroda kluje w oczy polskie, nieszczesliwe maciorki
Piękna 😍
[b]gość, 02-11-16, 12:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 02-11-16, 10:50 napisał(a):[/b]Jej mąż jest Żydem, nie Amerykaninem. Askhenazy to Żydzi którzy wywodzą się z okolic rzeki Ren w Niemczech. Ciekawe czy zmieniła wiarę na judaizm żeby go poślubić ?Jeśli urodził się w Ameryce to jest Amerykaninem[/quote]Dokładnie tak, podobnie jak żydzi od pokoleń mieszkający w Polsce są Polakami. Zresztą nie każdy o żydowskich korzeniach wyznaje judaizm, tak samo jak nie każdy ochrzczony w naszym kraju jest wierzącym katolikiem.
Moze i piekna, ale nie jest zbyt lotna. Drewno aktorskie, piosenkarka z niej zadna. Nawet slabo wypadla jako prowadzaca ” The Voice of Poland “. Lubie ja, ale takie sa fakty
[b]gość, 02-11-16, 11:30 napisał(a):[/b]może mi ktoś wytłumaczyć jak można być tak pięknym???? ;)Też tego nie rozumiem i jestem głęboko oburzona 😉
[b]gość, 02-11-16, 10:50 napisał(a):[/b]Jej mąż jest Żydem, nie Amerykaninem. Askhenazy to Żydzi którzy wywodzą się z okolic rzeki Ren w Niemczech. Ciekawe czy zmieniła wiarę na judaizm żeby go poślubić ?Jak najbardziej jest Amerykaninem. Skąd takie pierdoły?
Żyden jest sie tylko po matce!!!!!
[b]gość, 02-11-16, 10:50 napisał(a):[/b]Jej mąż jest Żydem, nie Amerykaninem. Askhenazy to Żydzi którzy wywodzą się z okolic rzeki Ren w Niemczech. Ciekawe czy zmieniła wiarę na judaizm żeby go poślubić ?Nigdy nie słyszałam, żeby obchodziła żydowskie święta, więc wątpię. Natomiast czytałam, że razem z mężem i dziećmi świętują Wigilię.
jej córki to żydówki
[b]gość, 02-11-16, 10:50 napisał(a):[/b]Jej mąż jest Żydem, nie Amerykaninem. Askhenazy to Żydzi którzy wywodzą się z okolic rzeki Ren w Niemczech. Ciekawe czy zmieniła wiarę na judaizm żeby go poślubić ?Jeśli urodził się w Ameryce to jest Amerykaninem
Jej mąż jest Żydem, nie Amerykaninem. Askhenazy to Żydzi którzy wywodzą się z okolic rzeki Ren w Niemczech. Ciekawe czy zmieniła wiarę na judaizm żeby go poślubić ?
może mi ktoś wytłumaczyć jak można być tak pięknym???? 😉
Jedna z najpiękniejszych kobiet jakie widziałam!
najpiekniejsza polka
Boże co za zjawiskowo piękna kobieta
I ona wyglada na 38 lat nie to co Gosia Rozenek ktora twierdzi za ma tyle samo:D
Przepiękna kobieta, przepiękna!
nie bardzo utalentowana ale za to przepiękna i fajna
Piekna kobieta
Matko, jakie to ładne…zazdroszczę urody.
Najpiękniejsza kobieta świata!
Modelka i aktorka z niej żadna, ale kobieta piękna. I plus za fajną rodzinkę
No niezły ten amerykaniec
Eh piękna jest
Ktoś chciałby przelecieć dupeczkę jak Magda? Wystarczy wejść na ero.club i poszukać, dużo dupeczek dodaje ogłoszenia, najwyraźniej one też potrzebują seksu 😀
Lubię ją, fajna kobieta:-)
Bardzo ładna kobieta