Od kilku tygodni krążyły plotki, że Magda Schejbal nie zgra już w „Blondynce”. Jak podał portal „Plejada”, aktorkę ma zastąpić Honorata Witańska – znana z roli Magdy Zwoleńskiej w „Barwach szczęścia”.

Magda Schejbal nie zagra w „Blondynce”

Magda Schejbal uda się do chirurga plastycznego?

Magda Schejbal postanowiła wytłumaczyć swoje odejście z serialu na Instagramie. Zdradziła, że musiała pożegnać się z rolą z powodu problemów zdrowotnych.

Kochani! Pragnę Wam powiedzieć, że nie zobaczymy się w nadchodzącym sezonie serialu”Blondynka”. Niestety późną wiosną tego roku doznałam urazu kręgosłupa i musiałam podjąć decyzję o zajęciu się swoim zdrowiem. Straciłam przez to kilka ciekawych propozycji i z opóźnieniem rozpoczęłam sezon teatralny ale zdrowie ważniejsze! – napisała aktorka.

Zapewnia, że chodzi na intensywną rehabilitację, którą nawet polubiła, dzięki Mateuszowi i Mariuszowi oraz walczy o swoje zdrowie.

Produkcja serialu podjęła decyzję o obsadzeniu w roli Jagi nowej aktorki. Żegnam się zatem z Majakami. Będę bardzo tęsknić. Dziękuję wszystkim kolegom, ekipie,mieszkańcom Podlasia i opaczności, która nad nami czuwała. To były cudowne lata. Rodziły się dzieci, zawierały przyjaźnie i związki. Mnóstwo cudownych historii. Cinema variètè – czytamy na Instagramie Schejbal.

Magdalena Schejbal ostro o producencie Szpilek na Giewoncie

View this post on Instagram

Kochani!Pragnę Wam powiedzieć,że nie zobaczymy się w nadchodzącym sezonie serialu”Blondynka”.Niestety późną wiosną tego roku doznałam urazu kręgosłupa i musiałam podjąć decyzję o zajęciu się swoim zdrowiem.Straciłam przez to kilka ciekawych propozycji i z opóźnieniem rozpoczęłam sezon teatralny ale zdrowie ważniejsze!Chodzę na intensywną rehabilitację,którą nawet polubiłam 😌!( dzięki Mateuszowi i Mariuszowi❤️)i walczę o swoje zdrowie.Produkcja serialu podjęła decyzję o obsadzeniu w roli Jagi nowej aktorki.Żegnam się zatem z Majakami.Będę bardzo tęsknić. Dziękuję wszystkim kolegom,ekipie,mieszkańcom Podlasia i opaczności,która nad nami czuwała.To były cudowne lata.Rodziły się dzieci,zawierały przyjaźnie i związki.Mnóstwo cudownych historii.Cinema variètè! Przede mną nowe! Wracam do formy!!!! Do zobaczenia ✌️

A post shared by Magdalena Schejbal (@magdaschejbal) on