Magdalena Frąckowiak (34 l.) jest modelką pochodzącą z Polski, która zrobiła międzynarodową karierę. Frąckowiak chodziła po wybiegach najbardziej liczących się domów mody. Mało tego, Magda miała okazję razem z Anną Rubik przejść w kultowym już pokazie Victoria’s Secret. Frąckowiak od lat zachwyca wszystkich swoją zniewalającą urodą. Aż trudno uwierzyć ile ma naprawdę lat, bo patrząc po zdjęciach zawsze wygląda świeżo i młodzieńczo.

Magdalena Frąckowiak pokazała NAGĄ pupę na Instagramie!

Magdalena Frąckowiak przeszła poważną operację!

Piękna modelka w niedawnym czasie przeszła skomplikowaną operację. Magdalena Frąckowiak opublikowała zdjęcie ze szpitalnego łóżka i wyznała, że przez ostatni rok cierpiała na poważną chorobę. Sama nie zdawała sobie sprawy, że przypadłość zabijała ją od środka. Jak napisała modelka operacja uratowała jej życie. Brzmi złowrogo, jednak sama zainteresowana zdawkowo podaje szczegóły na temat operacji, zdradziła jedynie że to nie jest operacja plastyczna. Modelka podzieliła się za to z fanami, zdjęciem, na którym nieśmiało się uśmiecha w towarzystwie lekarza. Przyznała również, że po zabiegu czuje się znacznie lepiej.

Jedyny mężczyzna wart mojej uwagi. Mój anioł, moja inspiracja, moje wszystko. Wyleczył mnie nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Nikt nie był w stanie mi pomóc. Ludzie odwracają się od ciebie, gdy nie czujesz się dobrze. Przez rok byłam bardzo chora. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że powoli umieram od środka. On przeprowadził bardzo skomplikowaną operację trwającą 5 godzin – napisała Magdalena pod zdjęciem.

Zdjęcie, na którym widzimy modelkę leżącą na szpitalnym łóżku postanowiła skomentować Sara Boruc. Całość opublikowanej wiadomości brzmiała tak, jakby żona piłkarza doskonale wiedziała, co dolega Frąckowiak.

Magda najgorsze za Tobą! Jestem pełna podziwu, że dałaś radę… teraz będzie już tylko lepiej. Całuje mocno ❤️ – napisała w komentarzach pod zdjęciem Sara Boruc.

Magdalena Frąckowiak wystosowała apel do mediów

Oczywistym jest, że po udostępnieniu zdjęcia ze szpitalnego łóżka, Magda została zasypana komentarzami ze strony martwiących się fanów czy innych gwiazd. Z powodu braku informacji pojawiło się mnóstwo domysłów o stanie zdrowia modelki czy jej tajemniczej choroby. Magda postanowiła wystosować apel do mediów, w którym wyjaśniła gdzie leży granica prywatności, której nie życzy sobie przekraczać.

Szanowni Przedstawiciele Mediów, widzę, że z uwagą śledzicie Państwo moje relacje na Instagramie. To bardzo miłe. Dziękuje za wszelkie ciepłe słowa. Mam również prośbę o uszanowanie mojej sfery prywatności (…) i nie prowadzenie dywagacji i domysłów na temat mojego zdrowia (…) Wszystkim, którzy śledzą moje relacje – bardzo dziękuję za ciepłe słowa i uspokajam, że jestem w dobrych rękach i najgorsze już za mną – uspokoiła zmartwionych fanów Magda Frąckowiak.

Życzymy dużo wewnętrznej siły i uporu, by rekonwalescencja przebiegła jak najpomyślniej.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Magdalena Frąckowiak: Anonimowi psychole grasują w internecie

Magdalena Frąckowiak pozuje dla Victoria’s Secret (FOTO)

Ups! Magdalena Frąckowiak przegoniła redaktora TMZ

View this post on Instagram

❤️🙏🏻❤️

A post shared by Magdalena Frackowiak (@frackowiakmagdalena) on

Magdalena Frąckowiak

Piękna Magdalena Frąckowiak pozuje na plaży w kostiumie kąpielowym.Fot.FORUM.

Magdalena Frąckowiak

Magdalena Frąckowiak

Magdalena Frąckowiak w czarnej sukience na ściance. Fot.AKPA.

Magdalena Frąckowiak

Modelka Magdalena Frąckowiak w czarnej sukience do ziemi. Fot.AKPA.