Paweł Małaszyński niegdyś uważany za polskiego amanta. Ogromną sławę dał mu serial „Magda M.” emitowany w stacji TVN. Potem grał w takich serialach jak „Czas honoru”, czy „Lekarze”.

Fanki Pawła Małaszyńskiego OSZALAŁY na widok TEGO niecodziennego zdjęcia aktora

Paweł Małaszyński pisze o kryzysie

Z czasem szum wokół aktora przycichł. On skupił się na graniu w teatrach oraz na swoim zespole Cochise. Ważna jest także dla niego rodzina, o czym często mówił podczas wywiadów, czy na swoim Instagramie.

Teraz Małaszyński bardzo zaniepokoił swoich fanów. Wyznał na swoim instagramowym profilu, że przeszedł kryzys i „został porzucony jak zepsuta zabawka”.

ZAMILKŁEM
ale to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia. Życie to taki dziwny prezent. Ostatnie lata i miesiące dużo mnie nauczyły. Odkryłem wiele luster, w które niektórzy boją się spojrzeć. Zrozumiałem, że lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich. Zweryfikowałem przyjaźnie. Wiele przyjaźni. Gdy przeżywałem kryzys, jedni porzucili mnie jak zepsutą zabawkę, inni odstawili na boczny tor – pisze.

Aktor bardzo uzewnętrznił się w swoim wpisie. Wyznaje, że przejechał się na wielu osobach: „Dziś już wiem, że pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać. Dziś już wiem na kogo mogę liczyć, na kogo trzeba uważać, kim trzeba wstrząsnąć, a kogo wymazać. Już wiem kim oni są, kim ja jestem. Odzieranie z iluzji boli, ale pozwala zostawić za sobą zbędny bagaż”. 

Paweł Małaszyński z żoną świętują 20. rocznicę! Pokazał archiwalną fotkę ze ślubu

Następnie zacytował Stephena Kinga:

PS: […] Boże użycz mi pogody ducha abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić; odwagi abym zmieniał to, co mogę zmienić i szczęścia, aby mi się jedno z drugim nie popieprzyło […]
Stephen King „Miasteczko Salem”.

Zakończył takimi oto słowami: „Jeszcze tylko jeden, głęboki oddech… trzymajcie mocno kciuki za mnie tak jak ja trzymam za was”. 

Małaszyńskim już nie raz pisał o swoich kryzysach w sieci. Na początku tego roku przekazał, że przeszedł poważną operację, która związana była z wypadkiem, jakiego doświadczył przed laty. W 2007 r. miał wypadek na planie serialu „Twarzą w twarz”. Auto, które prowadził, dachowało i doznał bardzo poważnego urazu kręgosłupa.

Paweł Małaszyński pokazał stare zdjęcie z ŻONĄ. Jak wyglądali w przeszłości?

Uraz powrócił po latach. Zasłabł podczas spektaklu w Teatrze Muzycznym Capitol w 2016 roku, a następnie w 2019 roku w Teatrze Kwadrat.

Dariusz Jakubowski, Paweł Małaszyński, Rafał Cieszyński, SK: Premiera spektaklu „Berek, czyli upiór w moherze” w reżyserii Ewy Kasprzyk, , fot. Niemiec/AKPA

Paweł Małaszyński, Joanna Chitruszko, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Fot. akpa