Swoją przygodę ze szklanym ekranem zaczynała kilka (kilkanaście?) ładnych lat temu. Wciąż jest na topie, a dziennikarze ustawiają się w kolejkach po wywiad. Wiele statystycznych Polek chciałoby wyglądać jak Małgorzata Kożuchowska (44 l.) i zarabiać tyle, co ona.

Aktorka w rozmowie z Galą zdradziła, jak wygląda jej dzień. Pobudka przypada już na szóstą rano:

Odkąd jest z nami Jaś, wstaję o 6 rano, nawet w weekend. To nasz najbardziej rodzinny i leniwy czas w ciągu dnia, który celebruję mocną herbatą z cytryną i miodem.

Rano Małgosia rezygnuje z make-upu:

Jeśli pracuję na planie nie robię rano makijażu. Zawsze nawilżam i odżywiam skórę. Obecnie stosuję krem 40+. Doskonale napina i rozświetla skórę, stanowi dobrą bazę pod make-up.

Gwiazda nie jest na modnej diecie pudełkowej. Posiłki do pracy przygotowuje w domu:

– Sen to oprócz regularnej pielęgnacji najlepszy zabieg urodowy. Jeżeli nie mam szansy się wyspać, nawet idealny makijaż niewiele zdziała. Rzadko korzystam z cateringu na planie, obiad najczęściej przywożę z domu. W moim lunchowym menu dominują kasze, warzywa i ryby.

Wieczorami, po spacerze z dzieckiem, Małgosia uczy się scenariusza i ma czas na rozmowy z mężem. Czasami lubi zarwać noc i oglądać turnieje tenisowe.

Wiedzieliście, że jest fanką tego sportu?

&nbsp
Małgorzata Kożuchowska zdradziła, jak wygląda jej dzień

Małgorzata Kożuchowska zdradziła, jak wygląda jej dzień