Od pewnego czasu w internecie pojawiają się plotki na temat zawodowych wyzwań Małgorzaty Rozenek-Majdan (39 l.). Celebrytka na co dzień związana z TVN postanowiła ponoć rozwinąć skrzydła we własnym biznesie. Kilka dni temu plotkowano, że celebrytka planuje otwarcie strony z poradami dla przyszłych par młodych. W ten sposób Rozenek-Majdan stałby się konkurencją dla serwisu ślubnego prowadzonego przez Agnieszkę Hyży.

Fani na widok kreacji Rozenek-Majdan na bal 20-lecia TVN: SUKNIA MIAZGA!

Małgorzata Rozenek-Majdan otwiera nowy portal

Dziś dowiemy się, jaki charakter będzie miało nowe przedsięwzięcie żony Radka Majdana. Wczoraj celebrytka wrzuciła na swój Instagram post zapowiadający start nowego portalu:

Kochani, najbliższy piątek będzie dla mnie bardzo ważnym dniem, bo wtedy właśnie rusza mój projekt, nad którym pracowałam przez ostatnich kilka miesięcy. Często pytacie mnie w wiadomościach prywatnych na Instagramie oraz Facebooku o wiele porad. Była ich taka ilość dziennie, że nie nadążałam już z odpisywaniem 🙂 Mój portal www.rozenekmajdan.com będzie właśnie takim miejscem, w którym znajdziecie odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania. Mam nadzieję, że spotkamy się jutro na rozenekmajdan.com. Sama nie mogę się już doczekać – napisała Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan: Przydałaby się córka (VIDEO)

Wydaje się, że serwis będzie miał formułę szerszą niż tylko porady dla młodych par. Czyżby Rozenek chciała zostać polską Marthą Stewart?

AKTUALIZACJA

O godz. 14.00 ruszyła strona Małgorzaty Rozenek-Majdan i jej męża. To strona poradnikowa – są na niej porady dotyczące planowania świąt, prezentów, kłótni przy stole…

Stronę znajdziecie tutaj.

Podoba się Wam?