Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, dlaczego każda koszula ŹLE na niej leży

Małgorzata Rozenek-Majdan (41 l.) wiele czasu poświęca na walkę o dofinansowanie do zabiegu in-vitro w Polsce. Wydała na ten temat książkę. To dzięki tej metodzie gwiazda mogła zostać mamą. Małgorzata pokazała na Instagramie zdjęcia ze spotkania z Rzecznikiem Praw Obywatelskich, z którym rozmawiała o tej sprawie. Internauci zwrócili jej uwagę na niedobrany strój.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza sekret ZGRABNYCH nóg

Małgorzata Rozenek-Majdan o spotkaniu z Rzecznikiem Praw Obywatelskich

Takie spotkania nadają sens sprawie, która jest dla mnie ważna. Dziękuję Rzecznikowi Praw Obywatelskich doktorowi habilitowanemu Adamowi Bodnarowi za zaproszenie, merytoryczną rozmowę i otwarcie na wspólne działanie. Dzięki takim osobom ludzie zmagający się z problemem płodności mają poczucie wsparcia. A ja utwierdzam się w przekonaniu, że o in vitro można rozmawiać rzeczowo, bez niepotrzebnych emocji i z szacunkiem – napisała w poście.

Małgorzata Rozenek-Majdan w za małej koszuli

Jedna z fanek zwróciła uwagę na strój Małgorzaty:

Chyba ma Pani za małą koszulę.

Małgosia odpowiedziała:

 Prawie każda koszula jest dla mnie za mała w biuście, ale ta akurat szyta na miarę źle się ułożyła na zdjęciach.

Ktoś ma cenną radę dla kobiet z większym biustem.

Przy takim pięknym biuście jest to kłopotliwa sprawa, ale jest na to rada. Wystarczy zaszyć koszule pomiędzy tymi dwoma guziczkami i po kłopocie. Tak zaszytą koszulę bez kłopotu można zdjąć i ubrać przez głowę. 😊

Skorzystacie?

ZOBACZ TAKŻE:

Małgorzata Rozenek nie wytrzymała i popłakała się podczas wywiadu. Była szczera do bólu

Małgorzata Rozenek Majdan odsłoniła NAGI BIUST na swoim Instagramie, internauci: ale te cycki okropne!

Afera pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek. Ten szczegół odwrócił uwagę od pięknej sukienki

 
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Baranowski/AKPA
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
 
19 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

a co z Rozenkowej za ‘ gwiazda” ?

Nikt jej nie zmusza do noszenia koszul, nie ma takiego obowiązku.

Ale jesteście okropne, balony, arbuzy, cycki ,co za wulgarne babska.

ja tez uwazam, ze ktos przesadzil z wielkoscia implantów, sa bardzo nienaturalne, kwas zejdzie z twarzy ale powietrze z cyców nie, wyglada to bardzo nieestetycznie, ale przynajmniej sie nie utopi

Wymień te wielkie balony na mniejszy rozmiar, bo niedługo będziesz miała Małgosiu problem z kręgosłupem. Poza tum za dużo jadu kiełbasianego masz w swoim ciele, po prostu jesteś podtruta , a chcesz zajść w ciąże. Niby jesteś veganka, a faszerujemy się jadem.

Też nam robione piersi i każda koszula leży na mnie świetnie. Pewnie dlatego, że nie przesadziłam z rozmiarem silikonowych wkładek. Jedna rada, umiar Małgoniu.

jest jedna rada. Malgonia mogłaś nie wstawiać sobie sylikonowych piersi.

Gosia jest spoko,dajcie żyć zazdrosne Babony!

Ja przyszywam bezbarwny zatrzask. Pomiędzy guzikami u góry w strategicznym miejscu żeby koszula się nie otworzyła. A mam nieduży biust. Więc to jest patent dla wszystkich babeczek.

ja spinam agrafką i jest git, a nie świece cycami przez szparke

KOBIETO!!!-chyba już nie wiesz o czym pisać ?i czym ludzi zainteresować? MASAKRA!!!!!

Chce wypchane jak reklamówki po zakupach w Biedronce to i koszula źle leży.

Wsadziła sobie dwa silikonowe arbuzy i podnieca się ich wielkością

Trzeba było sobie zrobić jeszcze większe piersi.

A ja akurat mam ten sam problem. Nieproporcjonalnie duże cycki do reszty ciała i nie, nie sztuczne bo nie stać mnie na takie fanaberie. Dokładnie tak robię jak ktoś w komentarzu napisał – zaszywam się 🙂 a koszule noszę codziennie że względu na dress code w oracy

Okropnie to wygląda@ szyta na miarę? Serio??? Kto Cię tak wypuścił…

Trzeba sobie było jeszcze większe zrobić. Wchodząc tu od razu wiadomo było że to biust pani Małgoni przeszkadza. Ups, sorry,, implanty.