Niedawno media obiegła wieść, że Małgorzata Rozenek na wizji sprząta w nie swoim domu. Jej prywatne lokum okazało się być „za mało luksusowe”, dlatego TVN zdecydował się na wynajęcie willi na potrzeby show.

Dziś gazety i portale plotkarskie przytaczają jej wypowiedzi sprzed kilku lat, w których mówiła, że sama nie ma czasu na zajmowanie się domem, dlatego zatrudnia pomoc domową. Wątpliwe, by nagle przybyło jej czasu – Rozenek przez ten czas pracowała nad rozprawą doktorską i kręciła kolejne odcinki Perfekcyjnej pani domu.

Mąż gwiazdki TVN stanął teraz w jej obronie. Twierdzi, że w ich domu się sprząta, bo „to oczywiste”. On też nie ucieka od obowiązków domowych.
– Nie można nie sprzątać mając w domu perfekcyjną panią domu, to jest oczywiste. Trzeba sprzątać perfekcyjnie: szybko, łatwo i nie męczyć się. Nikt nie jest tak perfekcyjny jak moja żona. Ja niespecjalnie zresztą lubię sprzątać. To nie jest mój największy talent. Jestem raczej bałaganiarzem, ale przy żonie wiele się nauczyłem. Żona goni mnie do zajęć domowych. Muszę przyznać, że ja tylko trochę pomagam, żona sama w dużej mierze to ogarnia – powiedział.

Tak, a nocami w pełnym makijażu i sukience wieczorowej układa ręczniki w kosteczki.

&nbsp

Małgorzata Rozenek nie sprząta w swoim domu?